Akrep ilaçlama

admin | Kasım 27, 2017 | 0 | Haşere Türleri

Esenyurt böcek ilaçlama yıllardır verdiği en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla akrep ilaçlama faaliyetine devam etmektedir. Akrepler insanların hayatlarına sızdığında tehlike saçarlar. Genellikle kendilerini korumak amacıyla insanları sokar. Bunun sonucunda ise kişide yutkunmada güçlük, karıncalanma hissi, titreme ve iştahsızlık gibi reaksiyonlar görülebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız sizi birçok olumsuz sonuca karşı koruyacaktır.

Günümüzde 1753 adet akrep türü olduğu bilinmektedir. Bu türlerin tümü zehirlidir ve zehrinin şiddeti rengine göre değişir. Koyu renkli akreplerin zehrinin daha fazla öldürücü olduğunu söylemek mümkündür. Binaların çatı katlarında, bodrumlarda, taş aralarında ve duvar yarıklarında barınır. Bahar aylarında evlere girer. Her türlü gıda ürününü tüketebildiği gibi daha çok ölü böcek ve farelerle beslenir. Akrepler yediklerinden  dolayı ve yaşadığı ortamların neticesinde vücutlarında en fazla zehri bulunduran canlılardan biridir. Bu yüzden insanların yaşam alanlarına sızdığında son derece tehlike yaratır. Diğer böcekler gibi yumurtlamaz, doğum yapar. Her doğumda yaklaşık 15, 20 adet akrep dünyaya gelir. Akrepler 1 yıl boyunca aç ve susuz yaşayabildikleri gibi kopan organlarını da zamanla yenileyebilme özelliğine sahiptir. Ortalama yaşam süreleri 5 yıldır.

Esenyurt böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince insan ve hayvan sağlığına karşı son derece zararsızdır.

Sizde herhangi kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınızda akrep sorunu yaşıyorsanız Esenyurt böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşarak akrep ilaçlama uygulaması hakkında gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Akrep ilaçlama uygulaması alanında deneyimli uzman ekibimizin şikayetçi olunan alana gelip alanın büyüklüğünü ve akrebin direncini tespit etmesinin ardından gerçekleşir. İlaçlama yapılan alan akreplere karşı sterilize edilmiş olduğundan, uzun süre herhangi bir akrep türüyle karşılaşmak olası değildir. Diğer ilaçlama çeşitlerinde olduğu gibi akrep ilaçlama uygulamasında da  firmanın güvenilirliği dışında önemli olan bir husus ilaçlamanın düzenli periyotlar halinde devamlılığıdır.

Related Posts

Gümüş böceği ilaçlama

admin | Aralık 8, 2017 | 0

Nemli, karanlık ve sıcak bölgelerde yaşamayı seven gümüş böceği 10, 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli haşere çeşididir. İnsanların yaşam alanlarına genellikle karton, kutu, koli ve kitaplardan sızar. Mutfaklarda, kilerde, banyolarda,…

Kakalak böceği ilaçlama

admin | Aralık 1, 2017 | 0

Esenyurt böcek ilaçlama, yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için vermiş olduğu ilaçlama hizmetleri arasında kakalak böceği ilaçlama uygulamalarına da devam etmektedir. Dünya üzerinde en çok üreyen böcek türleri içinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR