İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ardıçlıevler Mahallesi Böcek İlaçlama

admin | Mayıs 4, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ve haşere ilaçlamada 20 yıllık deneyimimizle sizlere Esenyurt genelinde “%100 etkili” hizmetler sunan Ardıçlıevler Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, modern uygulama yöntemleriyle sadece bir telefonunuz kadar yakınınızda. Böcek ilaçlama firmaları arasında en deneyimli şirketlerden biri olarak sizlere senelerdir en kaliteli hizmetleri, en makul fiyatlarla sunmaktayız. Şirketimizin böcek ilaçlama servisleri acemice ilaçlama uygulamaları yapan bilgisiz kişilerden değil, saha deneyimi bulunan eğitimli profesyonellerden oluşmaktadır. Ardıçlıevler merkezli çalışan şirketimiz; Atatürk, Cumhuriyet, Çakmaklı, Esenkent, Fatih, Güzelyurt, İnönü, İstiklal, Merkez, Namık Kemal, Örnek, Pınar, Sanayi, Talatpaşa, Yenikent, Yeşilkent ve ilçenin bütün diğer mahallelerine servis hizmeti vermektedir.

Böcekleri Kısa Sürede Yok Eden Garantili İlaçlama

Profesyonellerin görev aldığı Ardıçlıevler Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, uzmanlığı ve bilgi birikimiyle her mekanda kesin sonuç sağlayacak ilaçlamalar yapar. Böcek ilaçlama şirketleri içinde lider konuma sahip olmamızı sağlayan %100 müşteri memnuniyeti anlayışından taviz vermeden, Esenyurt genelinde sizlere en kaliteli ilaçlama çözümleriyle hizmet vermekteyiz. Şirketimizin ev ve işyerinizdeki haşerelerin tamamını yok etmek üzere görevlendirdiği servis elemanlarının hepsi ilaçlama ve böceklerle ilgili eğitim almış, bu eğitimleri başarıyla geçerek sertifika almış uzmanlardır. Haşere ilaçlama servisimiz deneyim ve bilgisiyle, zararlı böcek ve haşere türlerinin tamamını yok edecek en modern yöntemleri kullanmaktadır.

İlaçlama konusunda en hızlı etkiyi gösteren ve uygulama konusunda da pratiklik sağlayan modern yöntemleri kullanan böcek ilaçlama Ardıçlıevler Mahallesi ekiplerimiz; sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulamaların hepsini garantili sonuç sağlayacak şekilde kullanmaktadır. Bilgi birikimi ve teknik yeterliliğiyle her böcek türünün kısa sürede yok edilmesini sağlayabilecek yeterliliğe sahip olan çalışanlarımız, tüm bu uygulamalarda en kaliteli ürünleri kullanmaktadır. Şirketimizin Esenyurt genelinde sunduğu tüm hizmetlerde sadece Sağlık Bakanlığı’ndan izinli, TSE etiketli ürünlerle ilaçlama yapılır. Bu ilaçlarla ilgili gerekli bilimsel araştırmalar Dünya Sağlık Örgütü tarafından yapılmış ve ürünlerimizin hepsi onay almıştır.

Garantili ve Kesintisiz İlaçlama Servisi

Ev ve işyerinizdeki böceklerin mümkün olan en kısa sürede ve en güvenilir uygulamalarla yok edilmesi için kesintisiz olarak çalışan Ardıçlıevler Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz haftanın 7 günü, günün 24 saati hizmet veriyor. Dünya Sağlık Örgütü’nün kullanım onayı verdiği ilaçlarla ve modern uygulama yöntemleriyle haşere problemlerine kalıcı çözüm getiren ekibimiz, iş ayırımı yapmadan tüm semtlere sabit servis ücretiyle hizmet sunmaktadır. Ekonomik haşere ilaçlama hizmetlerimiz için ekibimizden randevu almak, 7/24 hizmet veren danışma hattımızı aramak kadar basit.

Böcek İlaçlama Ardıçlıevler Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Güve, çekirge, eşek arısı, kakalak, tespih böceği, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, kalorifer böceği, sivrisinek, karafatma, pamuk faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, tatarcık, Alman hamam böceği, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, akrep, örümcek, akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, kırkayak ve mite

Related Posts

cakmakli-bocek-ilaclama

Çakmaklı Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 5, 2018 | 0

Haşere türlerinin ev ve iş yerlerinde görülmesi, insanların temel kullanım alanlarında zararlı organizma varlığı anlamına gelmektedir. Söz konusu zararlılar, bakteri ve mikrop gibi, insanların bağışıklık sistemini çökerten, pek çok hastalığın…

okul-ilaclama

Okul İlaçlama

admin2 | Ekim 22, 2018 | 0

Çocukluk çağındaki bireylerin gününün en büyük kısmını geçirdiği okul alanlarında hijyenin yüzde yüz sağlanması gerekmektedir. Çünkü, direnci yetişkinlere göre daha düşük olan çocuklar daha çabuk hastalanır ve daha ciddi problemlerle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR