İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ataşehir Böcek İlaçlama

admin | Aralık 28, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Ataşehir böcek ilaçlama servisi, İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde yaşam alanlarınıza sızan fare ve böcekler için ilaçlama uygulaması hizmeti vermektedir. İlaçlama uygulamaları ev, iş yeri, okul, fabrika, hastane, cami gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla ve çiftlik gibi açık alanlarda da belirli bir böcek veya fare türüne karşı uygulanabilen, dezenfekte etme işlemidir. Böcek ilaçlama uygulamaları sonucunda şikayetçi olunan alanda belirli bir süre herhangi bir böcek veya fare türüne rastlanılmaz. Yaşam alanlarınızı haşere çeşitlerine karşı devamlı olarak sterilize etmek için belirli periyotlar halinde böcek ilaçlama uygulaması hizmeti almanız gerekir. Sentez Böcek İlaçlama ile haşere sorunundan tamamen kurtulabilirsiniz.

Ataşehir Böcek İlaçlama Servisi

Ataşehir Böcek İlaçlama
Ataşehir Böcek İlaçlama

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak böcek ve fare sorunu üzerine en çok şikayet aldığımız semtler başlıca şunlardır; Aşık Veysel, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni sahra, Ataşehir Atatük, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, ve Yenişehir mahalleleridir.

Böcek ilaçlama firması seçilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasında en önemlisi; firmanın tüm ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Ataşehir böcek ilaçlama servisi, Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Uzman ilaçlama ekibinin, ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğünü ve haşerenin ilaca karşı direncini tespit etmesinin ardından böcek ilaçlama uygulamasına geçilir.

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak mücadele verdiğimiz böcek ve fare türleri başlıca şunlardır; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, ev ve çatı faresi, lağım faresi ve tarla faresidir. Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde bu canlılardan herhangi biri ile sorun yaşıyorsanız 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde yapılmakla beraber uygun fiyat politikası dahilinde gerçekleştirilmektedir.

Related Posts

cakmakli-bocek-ilaclama

Çakmaklı Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 5, 2018 | 0

Haşere türlerinin ev ve iş yerlerinde görülmesi, insanların temel kullanım alanlarında zararlı organizma varlığı anlamına gelmektedir. Söz konusu zararlılar, bakteri ve mikrop gibi, insanların bağışıklık sistemini çökerten, pek çok hastalığın…

okul-ilaclama

Okul İlaçlama

admin2 | Ekim 22, 2018 | 0

Çocukluk çağındaki bireylerin gününün en büyük kısmını geçirdiği okul alanlarında hijyenin yüzde yüz sağlanması gerekmektedir. Çünkü, direnci yetişkinlere göre daha düşük olan çocuklar daha çabuk hastalanır ve daha ciddi problemlerle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR