İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ataşehir Böcek İlaçlama

admin | Ağustos 5, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Ekolojik döngü için son derece gerekli olan böcek ve fareler, doğal yaşam alanlarından çıkıp, insanların kişisel veya toplumsal alanlarına girdiğinde birçok maddi ve manevi sorunu da beraberinde getirir. Özellikle yaşadığı pis ortamlardan taşıdığı birçok virüs ve bakteriyi, girdiği alanlar üzerine salya ve dışkı yolu ile bırakarak kişilerde pek çok kalıcı, bulaşıcı ve ölümcül hastalıklara sebep olur. Bu nedenle ortamdaki haşereleri ortadan kaldırma adına mutlaka ilaçlama yapılmalıdır. Ataşehir böcek ilaçlama servisi sunan Sentez Böcek İlaçlama kaliteli ve garantili hizmet anlayışı ile hizmet vermektedir.

Ataşehir Böcek İlaçlama Servisi

atasehir-bocek-ilaclama
atasehir-bocek-ilaclama

Kentsel dönüşüm ve hızlı kentleşme ile doğalarından çıkıp, insanların yaşam alanlarına sızan böcek ve fareler ile karşılaştığınızda sağlığınız ve güvenliğiniz için kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmamalısınız. Fare ve böceklerden kurtulma yolları, profesyonel ilaçlama firmalarından alınacak olan yardım ile sağlanır. Kişisel ve toplumsal alanlar içine girdiğinde hızla yayılıp, istila haline dönüşen böcek türleri başlıca; hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, ev ve çatı faresi, tarla faresidir.

Ataşehir böcek ilaçlama servisi olarak böcek ve fare sorunu üzerine en çok şikayet aldığımız semtler başlıca şunlardır; Aşık Veysel, Ataşehir Atatük, Barbaros, Esatpaşa, Fetih, İçerenköy, İnönü, Kayışdağı, Küçükbakkalköy, Mevlana, Mimar Sinan, Mustafa Kemal, Örnek, Yeni Çamlıca, Yeni sahra ve Yenişehir mahalleleridir.

İlaçlama firması tercih edilirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır. Bunların arasında en önemlisi, firmanın tüm ruhsatlara sahip olması gerektiğidir. Ataşehir böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise TSE gereğince test edilmiş, insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. İlaçlama uygulamalarımızdan yararlanabilmeniz için Ataşehir böcek ilaçlama servisini arayarak 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde yapılmakla beraber herkesin kesesine uygun, kaliteli ve garantili bir şekilde yapılmaktadır. Siz de haşere sorunu yaşıyorsanız Sentez Böcek İlaçlama firması ile ev ya da işyerinizi ilaçlatabilir, ortamı hijyenik bir hale getirebilirsiniz.

 

 

Related Posts

esenyurt-cumhuriyet-mahallesi-bocek-ilaclama

admin2 | Aralık 11, 2018 | 0

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi Böcek İlaçlama Haşere problemi her dönemin başlıca kabuslarından biridir. Geçmişte büyük kitlelerin ölümüne dahi sebep olan böcek ve haşere istilaları; pek çok salgın ve ölümcül hastalığı beraberinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir