İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Bağcılar Böcek İlaçlama

admin | Ocak 24, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Bağcılar böcek ilaçlama servisi Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı belge ve ruhsatlara sahip olarak hizmet vermektedir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar ise insan ve etraftaki hayvanların sağlığı açısından zararsızdır. Ev ve işyerlerinizde ilaçlama yapan Sentez Böcek İlaçlama garantili bir şekilde sizleri bu tip haşerelerden kurtarıyor.

Bağcılar Böcek İlaçlama Servisi

Bağcılar Böcek İlaçlama

Kişisel veya toplumsal alanlarınızda görülen kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite, karınca, hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı ve örümcek gibi fare ve böcek türleri ile karşılaştığınızda Bağcılar böcek ilaçlama servisine ulaşabilirsiniz.

Bağcılar böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; 100. yıl, Bağlar, Barbaros, Çınar, Demirkapı, Evren, Fatih, Fevzi Çakmak, Göztepe, Güneşli, Hürriyet, İnönü, Kazımkarabekir, Kemalpaşa, Kirazlı, Mahmutbey, Sancaktepe, Yavuzselim, Yenigün, Yenimahalle ve Yıldıztepe mahalleleridir. Tüm mahallelerde hizmet vermekteyiz.

Fare ve böcekler kişisel alanlar içine açık pencere ve kapılardan, kanalizasyon borularından, ev içinde zamanla yıpranmış parke ve duvar yarıklarından sızabilir. Siz de herhangi bir haşere sorunu yaşıyorsanız, Bağcılar böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

Haşere türü ne olursa olsun ister evinizi ister işyerinizi mutlaka ilaçlama yöntemi ile arıtmalısınız. Fare ve hamam böceği gibi haşereler mutfağa girdikleri takdirde dışkı ve salgılarını bırakabilmekte ve gıdalarla temas edebilmektedirler. Bu da dünyada sıklıkla karşılaşılan gıda zehirlenmelerini ortaya çıkarmaktadır. Sentez Böcek İlaçlama verdiği kaliteli ve garantili ilaçlama sistemi, donanımlı ekibi ile haftanın 7 günü 24 saati ilaçlama yapmaktadır. Siz de ev ya da işyerinizi ilaçlatmak istiyorsanız mutlaka alanında deneyimli bir firma tercih etmelisiniz. Sentez Böcek İlaçlama ile evinizde temizlik ve hijyeni sağlar, haşerelerden kurtularak sağlıklı bir ortam yaratabilirsiniz. Hemen arayın Bağcılar böcek ilaçlama hizmetinden yararlanın.

Related Posts

cakmakli-bocek-ilaclama

Çakmaklı Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 5, 2018 | 0

Haşere türlerinin ev ve iş yerlerinde görülmesi, insanların temel kullanım alanlarında zararlı organizma varlığı anlamına gelmektedir. Söz konusu zararlılar, bakteri ve mikrop gibi, insanların bağışıklık sistemini çökerten, pek çok hastalığın…

okul-ilaclama

Okul İlaçlama

admin2 | Ekim 22, 2018 | 0

Çocukluk çağındaki bireylerin gününün en büyük kısmını geçirdiği okul alanlarında hijyenin yüzde yüz sağlanması gerekmektedir. Çünkü, direnci yetişkinlere göre daha düşük olan çocuklar daha çabuk hastalanır ve daha ciddi problemlerle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR