Bahçe İlaçlama

admin2 | Ekim 6, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Haşere istilası durumunda ev ilaçlama çoğu zaman tek başına yeterli olmamaktadır. İnsanlar bu durumun sebebini ilaçların yetersiz olmasına, ilaçlama firmasının işi savsaklamasına atar ancak; bu olayın sebebi aslında çok basittir: Evin dışında haşere oluşumu varsa içerideki ilaçlama yeterli gelmez. Hem içeriden hem de dışarıdan ilaçlama yapmak gerekmektedir. Özellikle bahçe içindeki evler, zemin katta oturanlar ve müstakil evler ciddi bir risk altındadır. Bunun sebebi, haşerelerin ev istila etme dönemlerinde ilk olarak yöneldiği alanların buralar olmasıdır. Bu nedenle, ev ilaçlama faaliyeti gerçekleştirilirken daha sağlıklı sonuç alabilmek için bahçe ilaçlama da yapılmalıdır.

Bahçe İlaçlama

Haşereler, doğal yaşam alanlarının yok edilmesi ya da şehirleşme ile küçülen ormanlık arazilerden ayrılmak zorunda kaldıkları için insanların yaşadığı alanlara dahil olmaktadır. Bu bölgelerde barınma ve beslenme ihtiyaçlarını karşılamak için gereken tüm imkanları bulan haşereler, taşıdıkları mikroplar ve taşıyıcısı oldukları hastalıklar sebebiyle insanlar için çok ciddi bir risktir. Bu nedenle ev ilaçlama, dükkan ilaçlama ve bahçe ilaçlama uygulamalarının eksiksiz tamamlanması son derece önemlidir. Her gün binlerce kişinin talepte bulunduğu haşere ilaçlama uygulaması, uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilmekte, %100 çözüm garantisiyle ve Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı ilaçlarla gerçekleştirilmektedir. İlaçlama hizmetlerimiz konusunda bilgi almak için 7 gün 24 saat hizmetinizde olan çağrı merkezimizle iletişime geçebilirsiniz.

Bahçe İlaçlama Nasıl Olur?

Öncelikle, doğru ilaçlama firması seçimini yapmanız işlemin gidişatını belirleyen en önemli ölçüttür. Dolandırıcı firmalara taviz vermemek ve yıllardır sektörde olan, işini hakkıyla yapan ve size kesin sonuç garantisi sunan firmalarla çalışmalısınız. Bahçe ilaçlama firması seçimini tamamladıktan sonra, ilaçlama firmasının talimatlarına harfiyen uymanız gerekmektedir. İlaçlama firması, bahçenizdeki izbe ve kuytu mekanlarda yoğunlaşacak, titizlik gösterilmesi gereken ve haşerelerin yuva yapma ihtimali olan bölgelerde ilaçlama işlemini yürütecektir. Bu aşamada size düşen, bahçenizdeki fazlalıklardan kurtulmak ve aşırı uzun çimleri kısaltmak, gereksiz ve yabani otları budamak olacaktır. İlaçlama işlemi için rüzgarın ve yağmurun olmadığı ilkbahar ve yaz aylarını tercih ederseniz daha sağlıklı bir sonuç almış olursunuz. Zira; rüzgar ilacı süpürecek, yağmur ise yıkayacak ve etkisini kaybedecektir. Buna ek olarak, bahçe ilaçlama işleminden sonra da sulama yapmamanız gerekmektedir.

Related Posts

Esenler Böcek İlaçlama

admin2 | Mayıs 15, 2019 | 1

Sentez Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan Esenler Böcek İlaçlama servisimiz, yaşam alanlarınızda problem haline gelen tüm haşere ve kemirgen türlerine karşı geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile 7/24 mücadele…

Pire İlaçlama Fiyatları

admin2 | Mart 29, 2019 | 0

Pireler, kan emici eklembacaklılardır. Sıcak kanlı hayvanların memeliler familyasındaki canlılar üzerinde konakçı olarak yaşarlar. Arka bacakları ön bacaklarına oranla çok daha uzundur. Bacaklarının bu yapıda olması onların çok yükseklere kadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir