Başakşehir Böcek İlaçlama

admin | Temmuz 31, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ilaçlama firması olarak hizmet verdiğimiz Başakşehir’de en çok tercih edilen firma olarak senelerden beri siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Böceklerin sağlığımız üzerine oynadıkları büyük tehlike artık hemen herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle cilt ve deri hastalıkları, haşerelerin gıdaların üzerine bulaşması ile gıda zehirlenmeleri, kaşıntı, deri döküntüsü gibi pek çok hastalık bizlere haşereler yoluyla geçmektedir. Dolayısıyla halkımız da ilaçlama yaptırtmak için bizlere sıklıkla başvurmaktadır.

Firmamızın İlaçlama Yöntemleri

Çağrı merkezi birimlerimize en çok sorulan sorulardan biri de ilaçlama sürecinde hangi yöntemin nasıl uygulanacağıdır. Yöntemler öncelikle haşere türüne göre belirlenmektedir. Elbette ki bir karıncaya uygulayacağımız işlemle fareye uygulayacağımız işlem aynı olmamaktadır. Aynı zamanda da haşerenin sayısı veya birkaç farklı türden haşere olması gibi konular da yöntem ve tekniklerin belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır. İlaçlama yöntemlerimiz jel ve sıvı ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama, fare istasyonları gibi farklı şekillerdedir.

İlaçlama Yaptığımız Alanlar

İlaçlama yaptığımız alanlar genellikle ev ve iş yerleri başta olmak üzere, bahçeler, parklar, otoyollar, sahil şeridi, toplu taşıma araçları, özel araçlar, kamyon kasaları, depolar, fabrikalar, yeme ve içme işletmeleri, okullar ve öğrenci yurtları, belediye binaları, konser alanları, spor salonları, tarihi binalar ve müzeler, bir evin sadece mutfak veya banyosu, apartmanların çatı veya bodrum katları gibi çok farklı alanlarda ilaçlama işlemi yapmaktayız. Ayrıca ilaçlama işlemlerimizi uygulayan elemanlarımız, her mekanda işlerini en kusursuz ve titiz şekilde yapmaktadır.

Başakşehir Böcek İlaçlama firması olarak bizler her haşere şikayetinizde sizlerin yanınızdayız. Çağrı merkezlerimize en uygun fiyatlarımızı sorabilir veya ilaçlama işlemi hakkındaki merak ettiklerinizi danışabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize 24 saat ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR