İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Bayrampaşa Böcek İlaçlama

admin | Ocak 11, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi yıllardan beri kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde böcek ve farelere karşı mücadele etmektedir. İnsanların kanını emerek yaşamını sürdüren haşereler; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül hastalığa sebep olur. Ayrıca yaşadığı pis alanlardan taşıdığı birçok virüs ve mikrobu insanların yaşam alanlarına girerek açıkta kalan besinlerin üzerine bırakır. Haşere sorunu ciddi sağlık sorunlarına kapı açtığından Sentez Böcek İlaçlama bu konuda sizlere yardım etmektedir.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama Servisi

Bayrampaşa Böcek İlaçlama
Bayrampaşa Böcek İlaçlama

Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Altıntepsi, Cevatpaşa, İsmet Paşa, Kartaltepe, Kocatepe, Muratpaşa, Ortamahalle, Terazidere, Vatan, Yenidoğan ve Yıldırım mahalleleridir. Yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan ve zaman kaybetmeden profesyonel ilaçlama firmalarından böcek ve fare ilaçlama uygulamaları almanız gerekir.

Bireysel veya toplumsal yaşam alanlarınıza girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen böcek ve fare türleri şunlardır; hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı, örümcek, kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite ve karıncadır.

Haşerler pek çok hastalığa kapı açarlar. Özellikle bağışıklık sistemi zayıf olan kişiler bu hastalıklara daha hızlı yakalanmaktadır. İlaçlama işlemi hem ev hem de işyerlerine başarılı bir şekilde uygulanmakta ve başarılı sonuçlar alınmaktadır. İlaçlama türleri arasında kokulu, kokusuz, jel, sıvı vefare ilaçlama teknikleri bulunmaktadır. Hangi işlemin uygulanacağı haşere problemine göre farklılık gösterecektir. Siz de yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere çeşidi sorunu yaşıyorsanız Bayrampaşa böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Sentez Böcek İlaçlama haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermekle beraber aklınıza takılan tüm soruları çağrı merkezine ulaşarak sorabilirsiniz.

Related Posts

cakmakli-bocek-ilaclama

Çakmaklı Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 5, 2018 | 0

Haşere türlerinin ev ve iş yerlerinde görülmesi, insanların temel kullanım alanlarında zararlı organizma varlığı anlamına gelmektedir. Söz konusu zararlılar, bakteri ve mikrop gibi, insanların bağışıklık sistemini çökerten, pek çok hastalığın…

okul-ilaclama

Okul İlaçlama

admin2 | Ekim 22, 2018 | 0

Çocukluk çağındaki bireylerin gününün en büyük kısmını geçirdiği okul alanlarında hijyenin yüzde yüz sağlanması gerekmektedir. Çünkü, direnci yetişkinlere göre daha düşük olan çocuklar daha çabuk hastalanır ve daha ciddi problemlerle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR