Böcek İlaçlama Şirketleri

admin | Mayıs 12, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Kalabalık gruplar halinde yaşayan böcekler, halk sağlığına zarar vermektedirler. Böceklerden bulaşan çeşitli hastalıklar bulunmaktadır. Bu hastalıklara karşı önlem almak, yayılmasının önüne geçmek için yasal olarak hizmet veren böcek ilaçlama şirketleri ile anlaşmanız gerekmektedir. İlaçlama servislerimiz, Esenyurt’un tüm semt ve mahallelerine 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Böcekleri hızlı üredikleri için kendilerine karşı kısa sürede önlem alınması gerekmektedir. Alanda tek bir böcek olması durumunda bile, böcekler hızlı hareket ettikleri için çok kısa süre sonra o alanda kalabalık gruplar halinde görülebilirler. Bir süre sonra kontrol altına alması çok daha güçleşebilir. Bu sebeple yaşam alanlarınızda herhangi bir haşere ile karşılaşmanız durumunda, size en yakında bulunan ilaçlama servisleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Şirketimizden randevu talep etmeniz durumunda, size en yakında bulunan araçlı servislerimizi yönlendirecek, canınızı sıkan ve sağlığınızı bozabilecek olan fare ve böcekleri kontrol altına alacağız.

Fare ve Haşere Kontrol Tekniklerimiz

Haşere ve fareleri kontrol altına alırken, en iyi ekipmanları ve en iyi teknikleri kullanmaktayız.  Her biri bu alanda uzmanlaşmış olan personellerimiz, öncelikle işlem yapılacak olan alanda teşhis işlemi gerçekleştirmektedir. Alanda bulunan zararlı canlının türünü teşhis ettikten sonra, hangi yöntemi ve ilacı uygulayacağına karar verecektir. Sonrasında zararlı canlıların yuvalarını teşhis etmekte, yoğunluklarına göre ilacının dozajını ayarlamaktadır. İşlemlerimiz, profesyonelce ve bilinçli olarak gerçekleşmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı sıvı, katı, jel, kokusuz, kokulu ilaçlarla, ULV cihazları ile hizmet vermekteyiz.

İlaçladığımız Haşere ve Fareler

Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, fındık faresi, tahtakurusu, akrep, Amerikan hamam böceği, sivrisinek, pire, örümcek, kakalak, lağım faresi, ev faresi, kene, kertenkele, çatı faresi, hamam böceği, mite, yaban arısı, mayt, uyuz böceği, salyangoz, bit, yılan, kırkayak, eşek arısı, akar, gümüş böceği, güve, halı böceği, sinek, teşbih böceği, karafatma, kulağakaçan böceği, tatarcık, kör fare, sıçan, tahtakurdu, çıyan, karınca, çekirge, pamuk faresi.

Esenyurt böcek ilaçlama şirketleri içerisinde hem kaliteli, hem de ekonomik şirket arayışınız bulunuyorsa, böcek ilaçlama işlemleri ve böcek ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere günün her saati hizmet sağlayabilmek adına çalışmaktadır.

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR