İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Böcek İlaçlama Şirketleri

admin | Mayıs 12, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Kalabalık gruplar halinde yaşayan böcekler, halk sağlığına zarar vermektedirler. Böceklerden bulaşan çeşitli hastalıklar bulunmaktadır. Bu hastalıklara karşı önlem almak, yayılmasının önüne geçmek için yasal olarak hizmet veren böcek ilaçlama şirketleri ile anlaşmanız gerekmektedir. İlaçlama servislerimiz, Esenyurt’un tüm semt ve mahallelerine 7/24 hizmet sağlamaktadır.

Böcekleri hızlı üredikleri için kendilerine karşı kısa sürede önlem alınması gerekmektedir. Alanda tek bir böcek olması durumunda bile, böcekler hızlı hareket ettikleri için çok kısa süre sonra o alanda kalabalık gruplar halinde görülebilirler. Bir süre sonra kontrol altına alması çok daha güçleşebilir. Bu sebeple yaşam alanlarınızda herhangi bir haşere ile karşılaşmanız durumunda, size en yakında bulunan ilaçlama servisleri ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.

Şirketimizden randevu talep etmeniz durumunda, size en yakında bulunan araçlı servislerimizi yönlendirecek, canınızı sıkan ve sağlığınızı bozabilecek olan fare ve böcekleri kontrol altına alacağız.

Fare ve Haşere Kontrol Tekniklerimiz

Haşere ve fareleri kontrol altına alırken, en iyi ekipmanları ve en iyi teknikleri kullanmaktayız.  Her biri bu alanda uzmanlaşmış olan personellerimiz, öncelikle işlem yapılacak olan alanda teşhis işlemi gerçekleştirmektedir. Alanda bulunan zararlı canlının türünü teşhis ettikten sonra, hangi yöntemi ve ilacı uygulayacağına karar verecektir. Sonrasında zararlı canlıların yuvalarını teşhis etmekte, yoğunluklarına göre ilacının dozajını ayarlamaktadır. İşlemlerimiz, profesyonelce ve bilinçli olarak gerçekleşmektedir. Sağlık Bakanlığı onaylı sıvı, katı, jel, kokusuz, kokulu ilaçlarla, ULV cihazları ile hizmet vermekteyiz.

İlaçladığımız Haşere ve Fareler

Kalorifer böceği, Alman hamam böceği, fındık faresi, tahtakurusu, akrep, Amerikan hamam böceği, sivrisinek, pire, örümcek, kakalak, lağım faresi, ev faresi, kene, kertenkele, çatı faresi, hamam böceği, mite, yaban arısı, mayt, uyuz böceği, salyangoz, bit, yılan, kırkayak, eşek arısı, akar, gümüş böceği, güve, halı böceği, sinek, teşbih böceği, karafatma, kulağakaçan böceği, tatarcık, kör fare, sıçan, tahtakurdu, çıyan, karınca, çekirge, pamuk faresi.

Esenyurt böcek ilaçlama şirketleri içerisinde hem kaliteli, hem de ekonomik şirket arayışınız bulunuyorsa, böcek ilaçlama işlemleri ve böcek ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için şirketimizle iletişime geçebilirsiniz. Müşteri temsilcilerimiz sizlere günün her saati hizmet sağlayabilmek adına çalışmaktadır.

Related Posts

cakmakli-bocek-ilaclama

Çakmaklı Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 5, 2018 | 0

Haşere türlerinin ev ve iş yerlerinde görülmesi, insanların temel kullanım alanlarında zararlı organizma varlığı anlamına gelmektedir. Söz konusu zararlılar, bakteri ve mikrop gibi, insanların bağışıklık sistemini çökerten, pek çok hastalığın…

okul-ilaclama

Okul İlaçlama

admin2 | Ekim 22, 2018 | 0

Çocukluk çağındaki bireylerin gününün en büyük kısmını geçirdiği okul alanlarında hijyenin yüzde yüz sağlanması gerekmektedir. Çünkü, direnci yetişkinlere göre daha düşük olan çocuklar daha çabuk hastalanır ve daha ciddi problemlerle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR