Böceklerle Baş Etmek Kolay Değil

admin | Temmuz 24, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ilaçlama uygulaması, son derece dikkat, tecrübe, bilgi ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Sıradan bir böcek ilacı ile dünya üzerinde yüz binlerce türü bulunan ve her bir türü apayrı özelliklere sahip olan böceklerin hepsini etkisiz hale getiremezsiniz. Her böceğin dayanıklılığı, direnci ve vücut yapısı farklıdır. Bu nedenle her biri için farklı türde ilaç ve ilaçlı mücadele tekniği kullanılarak müdahale yapılması gerekmektedir. Aksi durumda, böcek haşere ve kemirgenlerden kurtulalım derken, bunların sayısını arttırabilir, dirençlerini güçlendirebilir, en önemlisi de kendi sağlığınıza olumsuz etkileri olan kimyasalın etkisi ile kendinize zarar verebilirsiniz.

Bir diğer uzmanlık isteyen yöntem de fare ilaçlama işlemidir. Bunun pek çok nedeni vardır. Sıralamak gerekirse;

  • Fareler son derece zeki hayvanlardır. Herhangi bir tehdit ya da saldırı sezdiklerinde savunmaya geçerler.
  • Bazı fare türleri son derece tehlikeli ve saldırgandır. Onlarla mücadele edeyim derken canınızı tehlikeye atmayın.
  • Fareler en dayanıklı hayvanların başında gelirler. Kolay kolay ilaç ve darbelerden etkilenmezler. Bu nedenle onlar için hazırlanan özel yöntem ve ilaçlar kullanılmalıdır.

Bu nedenlerden dolayı, fareler için özel olarak hazırladığımız ilaçlar ve fare istasyonları, en etkili ve sonuç getiren çözümlerdir. Ancak bu çözümlere bireysel yöntemlerle ulaşmak mümkün değildir. Tüm bunlardan ötürü, gerek böcek gerek ise fare olsun, profesyonel Esenyurt böcek ilaçlama şirketi tarafından kullanılan özel tekniklerle onlara karşı mücadele sergilenmesi, hem sizi büyük bir zahmet ve uğraştan kurtaracak, hem de sorunu kökten çözmüş olacak. Amatör firmalardan alınan hizmette kullanılan yanlış ilaçların, kimyasal zehirlenmelere neden olduğu bilinirken, sizlere tavsiyemiz, firma seçerken, kendini kanıtlamış, güvenilir ve Sağlık Bakanlığı tarafından onay alan firmaları tercih etmenizdir. Aksi durumda böcek sorununun da ötesinde farklı olumsuzluklar da yaşayabilirsiniz.

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR