İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

İstanbul’un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul’da diğer ilçelerde olduğu gibi Çamlıca böcek ilaçlama hizmetini veren Sentez Böcek İlaçlama bu işlemi garantili olarak gerçekleştirmektedir.

Çamlıca Böcek İlaçlama Servisi

cekmekoy-bocek-ilaclama
cekmekoy-bocek-ilaclama

Çamlıca sakinlerine yıllardır olduğu gibi böcek ilaçlama hizmetini kaliteli ve garantili bir şekilde veren Sentez Böcek İlaçlama alanında uzman ve eğitimli kadrosu ile işlemlerini tamamlamaktadır. İlaçlama hizmeti; okul, ev, arsa, fabrika, kamu ve özel binalar, apartman, daire, site, villa, park alanı, piknik alanı ya da bahçelere uygulanabilmektedir. Kısaca aklınıza gelebilecek her yerde ilaçlama hizmetini alabilirsiniz. İlaçlama kokulu, kokusuz, sıvı, jel ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Hangi ilaçlama türünün seçileceği haşere problemine göre farklılık gösterecektir.

Fare ve hamam böceği gibi haşereler hızla çoğalan haşerelerdir. İnsanların yediği yiyeceklere doğru yönelen bu haşereler özellikle mutfaklarda, lokanta ve restoranlarda büyük problemler çıkarabilmekteler. Dışkı ve salgılarını yiyeceklerin yakınlarında bıraktıkları takdirde gıda zehirlenmesine neden olmaktadır. Hamam böceği ya da fare tehlikesine karşı ilaçlama tek çaredir. Akrep ve çıyan gibi haşereler ise sokarak kişileri zehirlerler. Çıyan soktuğu takdirde kişide felce neden olabilmektedir. Sıcak havayı seven akrep ve çıyanlar özellikle yaz aylarında büyük tehlike oluştururlar. Taşların altından ya da evdeki duvar çatlaklarından çıkan akrepler soktuklarında hayati tehlikeye neden olabilirler.

Çekirge gibi haşereler ise daha çok kırsal alanda görülmekle beraber mahysüle zarar verdiği için mutlak suretle uzak tutulmalıdır. Aynı yeşkilde tahta kurdu da evdeki eşyalara zarar vermesi ile bilinir. Yani evde odundan yapılmış ne varsa kemirirler. Hem maddi hem de sağlık anlamında sizi zora sokacak bu haşerelerden en hızlı şekilde ilaçlama yaptırarak kurtulabilirsiniz. Yılların deneyimli firması, uzman kadrosu ile Sentez Böcek İlaçlama, ilaçlamaya dair her türlü işlemi başarılı bir şekilde gerçekleştiriyor. Siz de Çamlıca böcek ilaçlama servisinden yararlanmak ve haşerelerden kurtulmak istiyorsanız hemen Sentez Böcek İlaçlama çağrı merkezini arayarak yardım talebinde bulunabilirsiniz.

Related Posts

esenyurt-cumhuriyet-mahallesi-bocek-ilaclama

admin2 | Aralık 11, 2018 | 0

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi Böcek İlaçlama Haşere problemi her dönemin başlıca kabuslarından biridir. Geçmişte büyük kitlelerin ölümüne dahi sebep olan böcek ve haşere istilaları; pek çok salgın ve ölümcül hastalığı beraberinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR