İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Esenyurt Belediyesi Böcek İlaçlama

admin | Haziran 29, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt Belediyesi böcek ilaçlama şubemiz, güvenilir hizmetin ilçede tek adresidir. Yalnızca TSE onaylı ilaçlar kullanılmaktadır. Hizmetlerimiz en kaliteli yöntemlerle, en uygun koşullarda uygulanmaktadır.

7/24 Kaliteli Hizmeti

Belediye ilaçlama servisleri, kimi zaman hizmet taleplerinize geç geri dönüş yapmaktadır. Sizlere günler, hatta haftalar sonrasına randevu verebilmektedirler. Günler sonrasına verilen hizmetler, hiçbir sonuç vermemektedir. Böceklerden kurtulmak için hemen harekete geçilmeli ve en kısa sürere hizmet alınmalıdır. Haşereler, yumurtlama yolu ile üredikleri için bu işlemi hızlı gerçekleştirebilirler. Çok kısa bir süre içerisinde, yaşam alanlarınızı istila edebilirler. Kontrole alınamaz bir hale gelebilirler. Bu yüzden vakit kaybetmeden harekete geçmek gerekir. Ancak bu, maalesef bazı belediye ilaçlama firmaları ile mümkün değildir.

Esenyurt belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz, sizden gelen talepleri anında değerlendirmeye almaktadır. En kısa sürede sizlere en yakın servisini yönlendirmekte ve kısa sürede haşereleri kontrol altına almaktadır. 7/24 verdiğimiz hizmetlerle, kalıcı çözümler sağlamak adına çalışmaktayız.

İlaçlama Fiyatları

Şubemiz, en uygun fiyatlarla hizmet alabileceğiniz adrestir. İlçe halkının memnuniyeti adına, tüm semtlerde piyasanın çok altında fiyatlarla işlem yapmaktayız. Servislerimiz, uygun fiyatları kaliteli hizmetle sunmaktadır. Her zaman çözüm odaklı çalışmakta ve en iyi yöntemlerle işlem yapmaktayız.

Uzman personellerimiz, size en uygun yöntemle tüm haşere türlerini etkisiz hale getirmektedir. Özel eğitimlerden geçen elemanlarımız, haşerelerin üzerinde etki sağlayacak ilacı bilmektedirler. Uygulanacak alana göre yöntemlerini özenle seçmekte ve ilacın dozunu ayarlamaktadır. Haşere ile mücadele işlemlerimiz profesyoneller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Kalıcı olarak yaşam alanlarınızdan uzaklaştırdığımız haşere ve fare türleri

Kalorifer böceği, karınca, halı böceği,  lağım /çatı/ fındık /pamuk/ev faresi, pire, Amerikan/ Alman hamam böceği, tahtakurusu, çekirge, akrep, tahtakurdu, kertenkele, kakalak, güve, karafatma, kırkayak, sivrisinek, mayt, eşek arısı, akar, tatarcık, çıyan, kene, kulağakaçan böceği, tesbih böceği, uyuz böceği, gümüş böceği, yaban arısı, salyangoz, mite, örümcek, bit, sinek, sıçan, yılan.

Esenyurt belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz, Ardıçevler, Haramidere, Esenyurt, Kıraç, Mehterçeşme ve Saadetdere semterini kapsamaktadır.

Müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz gün ve saate randevu talep edebilir, böceklerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

 

Related Posts

esenyurt-cumhuriyet-mahallesi-bocek-ilaclama

admin2 | Aralık 11, 2018 | 0

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi Böcek İlaçlama Haşere problemi her dönemin başlıca kabuslarından biridir. Geçmişte büyük kitlelerin ölümüne dahi sebep olan böcek ve haşere istilaları; pek çok salgın ve ölümcül hastalığı beraberinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir