Esenyurt Belediyesi Böcek İlaçlama

admin | Nisan 16, 2015 | 1 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt Belediyesi böcek ilaçlama şubemiz, güvenilir hizmetin ilçede tek adresidir. Yalnızca TSE onaylı ilaçlar kullanılmaktadır. Hizmetlerimiz en kaliteli yöntemlerle, en uygun koşullarda uygulanmaktadır.

7/24 Kaliteli Hizmeti

Belediye ilaçlama servisleri, kimi zaman hizmet taleplerinize geç geri dönüş yapmaktadır. Sizlere günler, hatta haftalar sonrasına randevu verebilmektedirler. Günler sonrasına verilen hizmetler, hiçbir sonuç vermemektedir. Böceklerden kurtulmak için hemen harekete geçilmeli ve en kısa sürere hizmet alınmalıdır. Haşereler, yumurtlama yolu ile üredikleri için bu işlemi hızlı gerçekleştirebilirler. Çok kısa bir süre içerisinde, yaşam alanlarınızı istila edebilirler. Kontrole alınamaz bir hale gelebilirler. Bu yüzden vakit kaybetmeden harekete geçmek gerekir. Ancak bu, maalesef bazı belediye ilaçlama firmaları ile mümkün değildir.

Esenyurt belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz, sizden gelen talepleri anında değerlendirmeye almaktadır. En kısa sürede sizlere en yakın servisini yönlendirmekte ve kısa sürede haşereleri kontrol altına almaktadır. 7/24 verdiğimiz hizmetlerle, kalıcı çözümler sağlamak adına çalışmaktayız.

İlaçlama Fiyatları

Şubemiz, en uygun fiyatlarla hizmet alabileceğiniz adrestir. İlçe halkının memnuniyeti adına, tüm semtlerde piyasanın çok altında fiyatlarla işlem yapmaktayız. Servislerimiz, uygun fiyatları kaliteli hizmetle sunmaktadır. Her zaman çözüm odaklı çalışmakta ve en iyi yöntemlerle işlem yapmaktayız.

Uzman personellerimiz, size en uygun yöntemle tüm haşere türlerini etkisiz hale getirmektedir. Özel eğitimlerden geçen elemanlarımız, haşerelerin üzerinde etki sağlayacak ilacı bilmektedirler. Uygulanacak alana göre yöntemlerini özenle seçmekte ve ilacın dozunu ayarlamaktadır. Haşere ile mücadele işlemlerimiz profesyoneller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları

Kalıcı olarak yaşam alanlarınızdan uzaklaştırdığımız haşere ve fare türleri

Kalorifer böceği, karınca, halı böceği,  lağım /çatı/ fındık /pamuk/ev faresi, pire, Amerikan/ Alman hamam böceği, tahtakurusu, çekirge, akrep, tahtakurdu, kertenkele, kakalak, güve, karafatma, kırkayak, sivrisinek, mayt, eşek arısı, akar, tatarcık, çıyan, kene, kulağakaçan böceği, tesbih böceği, uyuz böceği, gümüş böceği, yaban arısı, salyangoz, mite, örümcek, bit, sinek, sıçan, yılan.

Esenyurt belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz, Ardıçevler, Haramidere, Esenyurt, Kıraç, Mehterçeşme ve Saadetdere semterini kapsamaktadır.

Müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz gün ve saate randevu talep edebilir, böceklerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

 

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR