Esenyurt böcek ilaçlama

admin | Kasım 1, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcekler dünya üzerinde 6 ila 10 milyon arasın nüfusa ve yeryüzünde 800 bini aşkın türe sahiptir. Bu sayının da her geçen gün yeni türden böcekler ile değiştiği bilinmektedir. Kutuplardan okyanuslara kadar sıcak ya da soğuk her türlü bölge de yaşamlarını sürdürebilme özellikleri olan bu canlıları nüfus oranında baz alacak olursak insanlardan sonra evrende bulunan ikinci canlı olarak sıralayabiliriz. İnsanlar ve ekosistem için önemli bir döngü sağlayarak besin ve ihtiyaçları karşılayacak canlılarda böceklerdir.
Familyası bu kadar geniş olan bu tür insan hayatında oldukça zararlı etkilere sahiptir. En baş faktör karşılaştığımız zaman görüntü olarak insanları rahatsız etmek gibi gelse de aslında içsel sebepleri daha etkili ve tehlikelidir.
Tarım alanlarında meyve ve sebzelerin üzerinde konaklayan böcekler dışkı ve salya ile birçok yiyeceğe zehir ve virüs bulaştırır. Dolaylı yoldan insanların bunları tüketmesiyle ise çeşitli bulaşıcı hastalıklar salgılanır. Tarım alanlarını belirli periyotlar halinde devamlı olarak ilaçlamak bu sorunun önüne geçecektir.
İnsanların yaşam alanlarına sızan haşereler yine buralarda da aynı zararı vermektedir. Açıkta bulunan besinlerin üzerinde gezerek taşıdıkları mikrobu bulaştırırlar. Üremeleri halinde barındıkları alanın her yerine kolayca dağılabilirler. Özellikle karanlık, bakımsız ve ıslak yerleri tercih ettiklerinden mutfak ve banyoda daha dikkatli olunması gerekmektedir.
Esenyurt böcek ilaçlama olarak haftanın her günü ve saati kişilerin güvenliği için hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen bu uygulama sonrasında herhangi bir böcek şikayeti kalmayacaktır.

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR