İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Esenyurt Böcek İlaçlama

admin | Ağustos 15, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcekler dünya üzerinde 6 ila 10 milyon arasın nüfusa ve yeryüzünde 800 bini aşkın türe sahiptir. Bu sayının da her geçen gün yeni türden böcekler ile değiştiği bilinmektedir. Kutuplardan okyanuslara kadar sıcak ya da soğuk her türlü bölge de yaşamlarını sürdürebilme özellikleri olan bu canlıları nüfus oranında baz alacak olursak insanlardan sonra evrende bulunan ikinci canlı olarak sıralayabiliriz. İnsanlar ve ekosistem için önemli bir döngü sağlayarak besin ve ihtiyaçları karşılayacak canlılarda böceklerdir.
Familyası bu kadar geniş olan bu tür insan hayatında oldukça zararlı etkilere sahiptir. En baş faktör karşılaştığımız zaman görüntü olarak insanları rahatsız etmek gibi gelse de aslında içsel sebepleri daha etkili ve tehlikelidir.
Tarım alanlarında meyve ve sebzelerin üzerinde konaklayan böcekler dışkı ve salya ile birçok yiyeceğe zehir ve virüs bulaştırır. Dolaylı yoldan insanların bunları tüketmesiyle ise çeşitli bulaşıcı hastalıklar salgılanır. Tarım alanlarını belirli periyotlar halinde devamlı olarak ilaçlamak bu sorunun önüne geçecektir.
İnsanların yaşam alanlarına sızan haşereler yine buralarda da aynı zararı vermektedir. Açıkta bulunan besinlerin üzerinde gezerek taşıdıkları mikrobu bulaştırırlar. Üremeleri halinde barındıkları alanın her yerine kolayca dağılabilirler. Özellikle karanlık, bakımsız ve ıslak yerleri tercih ettiklerinden mutfak ve banyoda daha dikkatli olunması gerekmektedir.
Esenyurt böcek ilaçlama olarak haftanın her günü ve saati kişilerin güvenliği için hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen bu uygulama sonrasında herhangi bir böcek şikayeti kalmayacaktır.

Related Posts

esenyurt-cumhuriyet-mahallesi-bocek-ilaclama

admin2 | Aralık 11, 2018 | 0

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi Böcek İlaçlama Haşere problemi her dönemin başlıca kabuslarından biridir. Geçmişte büyük kitlelerin ölümüne dahi sebep olan böcek ve haşere istilaları; pek çok salgın ve ölümcül hastalığı beraberinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir