Ev İlaçlama

admin | Mayıs 2, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt ev ilaçlama servisimiz, Esenyurt ilçesinde ve İstanbul’un tüm ilçelerinde evlerde bulunan haşere ve fare türlerini kontrol altına almaktadır. Ekonomik ve güvenilir hizmetlerimizle, ilçe halkına sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktayız. Haşere ve fare türlerinin tümünü kontrol altına alan servislerimiz, günün her saati işlem yapmaktadır.

 

 

Evde Haşere Kontrolün Önemi

Evde haşere kontrolü yapılması, direkt olarak insan sağlığı ile ilgilidir. Zira böceklerin ve farelerin bulunduğu alanlar, sağlıksız alanlardır. Yuvalarından bakteri taşıyan böcekler, bakterileri kişisel alanlarımıza sokarlar. Direkt olarak vücut direncini düşüren bakteriler, salgın hastalıkların yayılmasını sağlarlar. Birçok salgın hastalığın yayılmasını da, yine böcekler sağlamaktadır. Hayvanlarda bulunan hastalıkları da yine böcekler insanlara bulaştırmaktadır.

Sağlığa Zararlı Fareler ve Böcekler

Kalorifer böceği, sinek, bit, kör fare, mite, kırkayak, lağım faresi, güve, karafatma, uyuz böceği, akar, tatarcık, kulağakaçan böceği, kertenkele, tahtakurusu, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, halı böceği, mayt, Alman hamam böceği, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, akrep, salyangoz, kene, fındık faresi, karınca, pire, ev faresi, eşek arısı,  teşbih böceği, sivrisinek, yılan, çatı faresi, hamam böceği, örümcek, tahtakurdu, çekirge, pamuk faresi.

Haşere ile mücadele eden şirketimiz, fare ilaçlama hizmeti de verilmektedir. Sektördeki en güvenilir ve en iyi böcek ilaçlama firmasıyız. TSE onaylı ilaçlarla işlem yapmaktayız.

Böcekler Nerede Yuva Yapar?

Böcekler ve fareler, kuytu köşe alanlarda yuva yapmaktadır. Dar ve nemli alanlarda yuvasını kuran böcekler, hızla çoğalırlar. Nemli alanlarda yuva yaptıklarından, tuvalet, banyo, kömürlük, havalandırma, duvarların arasında, mutfakta bulunabilmektedir. Bulundukları alanlar, virüs ve mikropları yaymasını kolaylaştırmaktadır.

Küçük haşere türleri parke aralıklarında, eşyaların üzerinde, bazı parazit türleri de evcil hayvanlar üzerinde de bulunabilmektedir. Dolayısıyla ev ilaçlama işlemleri, kapsamlı olarak gerçekleştirilmelidir.

Tecrübeli elemanlarımız, detaylı olarak evlerinde en iyi ekipmanlarla böcek ilaçlaması yapmaktadır. Kapsamlı, garantili ve kaliteli hizmetlerimizin tümü ekonomiktir. Çağrı merkezimizden, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR