İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Ev İlaçlama

admin | Haziran 12, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt ev ilaçlama servisimiz, Esenyurt ilçesinde ve İstanbul’un tüm ilçelerinde evlerde bulunan haşere ve fare türlerini kontrol altına almaktadır. Ekonomik ve güvenilir hizmetlerimizle, ilçe halkına sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktayız. Haşere ve fare türlerinin tümünü kontrol altına alan servislerimiz, günün her saati işlem yapmaktadır.

 

 

Evde Haşere Kontrolün Önemi

Evde haşere kontrolü yapılması, direkt olarak insan sağlığı ile ilgilidir. Zira böceklerin ve farelerin bulunduğu alanlar, sağlıksız alanlardır. Yuvalarından bakteri taşıyan böcekler, bakterileri kişisel alanlarımıza sokarlar. Direkt olarak vücut direncini düşüren bakteriler, salgın hastalıkların yayılmasını sağlarlar. Birçok salgın hastalığın yayılmasını da, yine böcekler sağlamaktadır. Hayvanlarda bulunan hastalıkları da yine böcekler insanlara bulaştırmaktadır.

Sağlığa Zararlı Fareler ve Böcekler

Kalorifer böceği, sinek, bit, kör fare, mite, kırkayak, lağım faresi, güve, karafatma, uyuz böceği, akar, tatarcık, kulağakaçan böceği, kertenkele, tahtakurusu, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, halı böceği, mayt, Alman hamam böceği, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, akrep, salyangoz, kene, fındık faresi, karınca, pire, ev faresi, eşek arısı,  teşbih böceği, sivrisinek, yılan, çatı faresi, hamam böceği, örümcek, tahtakurdu, çekirge, pamuk faresi.

Haşere ile mücadele eden şirketimiz, fare ilaçlama hizmeti de verilmektedir. Sektördeki en güvenilir ve en iyi böcek ilaçlama firmasıyız. TSE onaylı ilaçlarla işlem yapmaktayız.

Böcekler Nerede Yuva Yapar?

Böcekler ve fareler, kuytu köşe alanlarda yuva yapmaktadır. Dar ve nemli alanlarda yuvasını kuran böcekler, hızla çoğalırlar. Nemli alanlarda yuva yaptıklarından, tuvalet, banyo, kömürlük, havalandırma, duvarların arasında, mutfakta bulunabilmektedir. Bulundukları alanlar, virüs ve mikropları yaymasını kolaylaştırmaktadır.

Küçük haşere türleri parke aralıklarında, eşyaların üzerinde, bazı parazit türleri de evcil hayvanlar üzerinde de bulunabilmektedir. Dolayısıyla ev ilaçlama işlemleri, kapsamlı olarak gerçekleştirilmelidir.

Tecrübeli elemanlarımız, detaylı olarak evlerinde en iyi ekipmanlarla böcek ilaçlaması yapmaktadır. Kapsamlı, garantili ve kaliteli hizmetlerimizin tümü ekonomiktir. Çağrı merkezimizden, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Related Posts

esenyurt-cumhuriyet-mahallesi-bocek-ilaclama

admin2 | Aralık 11, 2018 | 0

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi Böcek İlaçlama Haşere problemi her dönemin başlıca kabuslarından biridir. Geçmişte büyük kitlelerin ölümüne dahi sebep olan böcek ve haşere istilaları; pek çok salgın ve ölümcül hastalığı beraberinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir