İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Eyüp ilaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 8, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Eyüp ilaçlama Fiyatları, Avrupa Yakası’ın tarih ve kültür açısından önemli ve en eski ilçelerinden biri olan Eyüp’te özellikle yaz aylarında bir takım böcek ve haşerelere rastlamak mümkün.

Bu böcek ve haşereler daha çok kentsel dönüşüm, küresel ısınma, ekolojik sistemin bozulması ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle ortaya çıkarlar.

Sağlığı bozan böcek ve haşereler

Kene, pire, salyangoz, solucan, kertenkele, fare, akrep, kırkayak, pire, çıyan, tatarcık, kakalak, kalorifer böceği, güve, kertenkele, gümüş böceği, tespih böceği, uyuz böceği, hamam böceği, Alman hamam böceği, oryantal hamam böceği, karasinek, sivrisinek…vb

eyup-ilaclama-fiyatlari
eyup-ilaclama-fiyatlari

Bu böceklere karşı kişisel yöntemlerinizle mücadele etmeniz zordur bu nedenle profesyonel, uzman ekibe sahip, yasal hükümler doğrultusunda çalışan, güvenilir bir ilaçlama şirketine başvurmak doğru bir karar olacaktır.

Esenyurt Böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere ilaçlama konusunda hizmet sunan, yasal mevzuata uyan, kesin sonuç veren, güvenilir bir ilaçlama şirketidir. Kullandığı ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. İlaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmıştır. Kullanılan ilaçların çevreye ve insanlara hiçbir zararı yoktur.

Dönem dönem herkesin bu tarz sıkıntılar yaşayabildiği ev, hastane, iş yerleri, gemi, bahçe, otel ..vb açık ve kapalı alanlarda böcek ilaçlama yapılmaktadır. İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Esenyurt Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Erken önlem alınmadığı takdirde çok ciddi bir takım hastalıklara yakalanabilirsiniz. Bu hastalıklar böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, mide hastalıkları, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, lenf  hastalıkları, kas ve kemik hastalıkları, zika, fil hastalığı, astım, hepatit, verem, veba, sarı humma, dang humması, sıtma, tifüs…vb

Eyüp ilaçlama Fiyatları böcek ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir.

 

Related Posts

esenyurt-cumhuriyet-mahallesi-bocek-ilaclama

admin2 | Aralık 11, 2018 | 0

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi Böcek İlaçlama Haşere problemi her dönemin başlıca kabuslarından biridir. Geçmişte büyük kitlelerin ölümüne dahi sebep olan böcek ve haşere istilaları; pek çok salgın ve ölümcül hastalığı beraberinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR