İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Fare Yakalama Teknikleri

admin | Ağustos 24, 2015 | 0 | Haşere Türleri

Fareler, yoğun kentleşmeye bağlı olarak son yıllarda çok fazla şekilde açık alanlarla birlikte kapalı mekanlarda da görülmeye başlanmış, pek çok evin en üst katlarında bile şikayet edilen haşere halini almıştır. Gerek yem bulma amacıyla gerek saklanma amacıyla evlerimize giren fareler, diğer haşerelere göre daha tehlikeli ve daha ürkütücüdürler de. Peki fare yakalama teknikleri var mıdır veya farelerle nasıl mücadele edebiliriz?

Fare İle Mücadele Yöntemleri

  • Farelerle mücadele düşünüldüğü kadar kolay değildir. Yapıları gereği çok küçük noktalara kadar saklanabilen, en minik alanlardan geçebilen fareler, ayrıca çok da güçlü reflekslere de sahiptirler.
  • Bu nedenle bir fare ile kendi başınıza bile haftalarca mücadele edebilirsiniz. Aynı zamanda çoğu müşterimiz ilk önce farelerle mücadele etmiş, daha sonra sonuçsuz kalınca da cam ve kapıları açıp farenin gitmesini beklemiştir. Fakat bu işlemlerin hepsi sonuçsuz kalmıştır.
  • Belirgin bir fare yakalama yöntemini ne yazık ki yoktur. Onlarla en iyi şekilde mücadeleyi iyi bir ilaçlama firması verebilir. Bu nedenle hiç uğraşmadan ve yorulmadan iyi bir ilaçlama şirketi ile anlaşmalı ve farelerle onların mücadele etmesini sağlamalısınız.

En iyi fare yakalama yöntemi hiç kuşkusuz ki fare istasyonlarıdır. Fare istasyonları işini iyi bilen bir firma tarafından uygulandığında en mükemmel sonuçları vermektedir. İster lağım faresi ister fındık faresi ve isterse çatı faresi olsun hiç fark etmeden fareler kısa süre içinde yakalanmaktadır.

Esenyurt Böcek İlaçlama servisi olarak kemirgenlerin tümüyle en kaliteli şekilde hizmet ediyor ve sizleri en garantili şekilde onlardan kurtarıyoruz. Fare istasyonlarımız ve fare ilaçlama işlemlerimiz sizlere en kesin sonuçları vermekte ve sizleri farelerden en kısa sürede kurtarmaktadır. ister evinizdeki böcekten kurtulma yöntemleri için ister periyodik ilaçlama yaptırmak için bizleri arayabilirsiniz. Bizlere dilediğiniz gün ve saatte ulaşabilmeniz için çağrı merkezlerimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Related Posts

Kakalak Böceği İlaçlama

admin | Aralık 1, 2017 | 0

Esenyurt böcek ilaçlama, yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için vermiş olduğu ilaçlama hizmetleri arasında kakalak böceği ilaçlama uygulamalarına da devam etmektedir. Dünya üzerinde en çok üreyen böcek türleri içinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR