İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Gümüş Böceği İlaçlama

admin | Aralık 8, 2017 | 0 | Haşere Türleri

Nemli, karanlık ve sıcak bölgelerde yaşamayı seven gümüş böceği 10, 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli haşere çeşididir. İnsanların yaşam alanlarına genellikle karton, kutu, koli ve kitaplardan sızar. Mutfaklarda, kilerde, banyolarda, bodrum ve çatı katlarında yaşamayı benimser. İnsanlara doğrudan zararı bulunmayan gümüş böceği, ev ortamında birçok maddi zarara neden olabilir. Ne olursa olsun haşerenin ortadan kaldırılması gerekir. Haşereleri ortadan kaldırmanın yolu ise ilaçlamadan geçmektedir. İlaçlama kaliteli ve garantili bir şekilde yapıldığı takdirde bu canlılardan kurtulmak tamamen mümkün olacaktır. Gümüş böceği ilaçlama hizmeti için Sentez Böcek İlaçlama firmasını arayabilirsiniz.

Gümüş Böceği İlaçlama Servisi

Gümüş Böceği İlaçlama
Gümüş Böceği İlaçlama

Kitap, koli, duvar kağıdı, kumaş ve tahıllarla beslenir. Dişi bir gümüş böceği günde 200 adet yumurta bırakır. Gümüş böceğinin yumurtadan çıkıp, yetişkin bir hale gelmesi ise 4 aylık bir süre zarfında gerçekleşir. Pencere ve kapı kenarları, saat boşlukları, priz aralıkları ve ortam içinde zamanla oluşmuş yarıklarda yumurtlar. Esenyurt böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza giren diğer tüm haşere çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.

10 ay boyunca beslenmeden yaşamını sürdürebilen gümüş böceğinin yaklaşık 300 milyon yıldır var olduğu biliniyor. Ortalama yaşam süreleri 1 ve 3 yıl arasında değişen bu canlı yaşam koşullarına göre 8 yıl da yaşayabilir. Yaşam alanlarınız içinde gümüş böceği ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel ilaçlama hizmeti veren firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması hizmeti almanız en sağlıklı sonucu doğuracaktır. Gümüş böceği ilaçlama uygulaması son derece titizlik isteyen bir işlemdir. İlaçlama uygulamalarında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunların en önemlisi ilaçlamayı yürütecek olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmasıdır.

Esenyurt böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Gümüş böceği ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun süre bu canlı türü ile karşılaşmanız olası değildir. Yaşam alanlarınızı belirli bir böcek türüne karşı sterilize etmek için düzenli periyotlar halinde böcek ilaçlama uygulamalarından faydalanmanız gerekir. Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız 7/24 hizmet vermekte olan Sentez Böcek İlaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

Kakalak Böceği İlaçlama

admin | Aralık 1, 2017 | 0

Esenyurt böcek ilaçlama, yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için vermiş olduğu ilaçlama hizmetleri arasında kakalak böceği ilaçlama uygulamalarına da devam etmektedir. Dünya üzerinde en çok üreyen böcek türleri içinde…

Akrep İlaçlama

admin | Kasım 27, 2017 | 0

Akrepler insanların hayatlarına sızdığında pek çok tehlikeye neden olurlar. Genellikle kendilerini korumak amacıyla insanları sokarlar. Bunun sonucunda ise kişide yutkunmada güçlük, karıncalanma hissi, titreme ve iştahsızlık gibi reaksiyonlar görülebilir. Böyle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR