Güngören ilaçlama

admin | Aralık 25, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Güngören böcek ilaçlama servisi, insanların sağlığı ve güvenliği için İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde faaliyetini sürdürmektedir. Kaliteli, hızlı ve güvenilir ilaçlama uygulamaları günümüzde oldukça elzem bir durum halindedir. İlaçlama; ev,iş yeri, otel, okul hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla, çiftlik gibi açık alanlarda da uygulanabilen, alanın belirli bir böcek türüne karşı sterilize edilme işlemidir.

Kentsel dönüşüm ve hızlı kentleşme ile doğalarından çıkıp, insanların yaşam alanlarına sızan böcek ve fareler beraberinde birçok maddi ve manevi sorunu da getirmiştir. Kişisel ve toplumsal alanlar içine girdiğinde hızla yayılıp, istila haline dönüşen böcek türleri başlıca; hamam böceği, kalorifer böceği, tahta kurusu, kakalak, pire, fare ve bittir. Yaşam alanlarınız içinde bu canlı türleri ile karşılaştığınızda sağlığınız için herhangi bir müdahalede bulunmamanız gerekir. Fare ve böceklerden kurtulma yolları profesyonel firmalardan alınacak yardım ile sağlanır.

Diğer ilçelerin yanı sıra, Güngören’de  Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal, Mehmet Nesih Özmen, Sanayi ve Tozkoparan mahallelerin de hizmet vermekteyiz.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türünden şikayetçiyseniz, Güngören böcek ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden her türlü bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde ekonomik ve standart fiyattadır.

 

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR