İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Güngören İlaçlama

admin | Aralık 25, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Güngören böcek ilaçlama servisi, insanların sağlığı ve güvenliği için İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde faaliyetini sürdürmektedir. Kaliteli, hızlı ve güvenilir ilaçlama uygulamaları günümüzde oldukça elzem bir durum halindedir. İlaçlama; ev,iş yeri, otel, okul hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla, çiftlik gibi açık alanlarda da uygulanabilen, alanın belirli bir böcek türüne karşı sterilize edilme işlemidir. Haşerelerden kurtulmak için bazı ilaçlama yöntemleri vardır. İlaçlama yöntemleri jel, sıvı, kokulu, kokusuz, sıvı ve fare ilaçlama şeklinde yapılmaktadır. Hangi yöntemin uygulanacağı haşere problemine göre değişecektir. Güngören böcek ilaçlama hizmetini sunan yılların tecrübesi ile Sentez Böcek İlaçlama kaliteli ve garantili ilaçlama yapmaktadır.

Güngören İlaçlama Servisi

Kentsel dönüşüm ve hızlı kentleşme ile doğalarından çıkıp, insanların yaşam alanlarına sızan böcek ve fareler beraberinde birçok maddi ve manevi sorunu da getirmiştir. Kişisel ve toplumsal alanlar içine girdiğinde hızla yayılıp, istila haline dönüşen böcek türleri başlıca; hamam böceği, kalorifer böceği, tahta kurusu, kakalak, pire, fare ve bittir. Yaşam alanlarınız içinde bu canlı türleri ile karşılaştığınızda sağlığınız için herhangi bir müdahalede bulunmamanız gerekir. Fare ve böceklerden kurtulma yolları profesyonel firmalardan alınacak yardım ile sağlanır.

Diğer ilçelerin yanı sıra, Güngören’de  Abdurrahman Nafiz Gürman, Akıncılar, Gençosman, Güneştepe, Güven, Haznedar, Mareşal, Mehmet Nesih Özmen, Sanayi ve Tozkoparan mahallelerin de hizmet vermekteyiz. Yani tıpkı İstanbul’un diğer ilçelerinde olduğu gibi Güngören’de de her mahalle ve her sokak ilaçlanmakta ve steril bir hale getirilmektedir. Önemli olan kaliteli bir ilaçlama ile garantili bir şekilde ilaçlamanın yapılmasıdır. Donanımlı bir kadroya sahip olan Sentez Böcek İlaçlama Kocaeli, İzmir ve İstanbul’da her ilçe ve semte hizmet götürmektedir.

Sizde kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türünden şikayetçiyseniz, Güngören böcek ilaçlama servisine ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden her türlü bilgi ve yardımı alabilirsiniz. İlaçlama uygulamalarımız İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerinde gerçekleştirilmekle beraber Sentez Böcek İlaçlama kalitesi ve garantisi ile yapılmaktadır. Hemen arayın ilaçlama hizmetinden garantili bir şekilde yararlanın.

 

Related Posts

cakmakli-bocek-ilaclama

Çakmaklı Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 5, 2018 | 0

Haşere türlerinin ev ve iş yerlerinde görülmesi, insanların temel kullanım alanlarında zararlı organizma varlığı anlamına gelmektedir. Söz konusu zararlılar, bakteri ve mikrop gibi, insanların bağışıklık sistemini çökerten, pek çok hastalığın…

okul-ilaclama

Okul İlaçlama

admin2 | Ekim 22, 2018 | 0

Çocukluk çağındaki bireylerin gününün en büyük kısmını geçirdiği okul alanlarında hijyenin yüzde yüz sağlanması gerekmektedir. Çünkü, direnci yetişkinlere göre daha düşük olan çocuklar daha çabuk hastalanır ve daha ciddi problemlerle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR