İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hamam Böceği Nasıl Yok Edilir ?

admin | Ağustos 28, 2015 | 0 | Haşere Türleri

Hamam böceği nasıl yok edilir sorusu ile Böcek türleri arasında ülkemizde de en çok olan ve hemen her yerde görebildiğimiz hamam böcekleri, bizleri ısırıp sokmasa da çok fazla mikrobik hastalığı ve enfeksiyonu bizlere bulaştırırlar. Türedikleri ve yavrularının bulunduğu yerler, beslendikleri yerler genellikle lağımlar, gider boruları, insan ve hayvan dışkılarının olduğu yerler olduğu için kendi bünyelerindeki mikroba dahi dayanamayıp ters dönüp ölmektedirler. Hamam böceği ile doğal mücadele işlemine girişmek sonuç vermediği gibi zaman kaybına neden olmaktadır. Bunun yerine Profesyonel bir firmadan destek alarak hamam böceği ile mücadele etmeli ve hamam böceği ilaçlama işlemini uygulatmanız gerekmektedir.

Hamam Böceği İlaçlama Fiyatları

Hamam böceği ilaçlama fiyatları oluşturulurken vatandaşın bütçesine uygun bir maliyet hesaplaması yapılır. Evlerimizde sık sık şikayet ettiğimiz bu haşereler banyolarımızda, mutfak dolaplarımızda, kirli çamaşır sepetlerinde, yeme içme işletmelerinde, nemli, rutubetli yerlerde, apartmanların bodrum katlarında bulunabilmektedirler. Halıların üzerinde gezmeyi pek sevmeyen bu haşereler, duvar diplerinde, halıların olmadığı yerlerde oldukça hızlı hareket edebilirler. Hamam böcekleri ile mücadele etmek için firmamızda uygulanan hamam böceği ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve sayısı
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılan alanın metrekare cinsinden büyüklüğü belirleyici etken olur.

Hamam böceğinden nasıl kurtulurum diye düşünüyorsanız fazla vakit kaybetmeden firmamız ile irtibata geçebilir, size özel indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz. Hamam böceği ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi verecek olan ekibimiz bir telefon uzağınızda size hizmet etmek için bekliyor.

Hamam Böceği İle Mücadele

Hamam böceği ile mücadele uzmanlık ve kalite gerektiren bir iştir.Hemen herkes hamam böceği nasıl yok edilir sorusuna çok farklı şekillerde yanıtlar aramaya çalışmıştır. Hatta kimisi tek tek hamam böceği avına çıkarak, kimisi bitkisel ve doğal yollar arayarak, kimileri de oldukça zararlı ilaçlarla bu haşere ile mücadele etmektedir. Hiç böyle uğraşlara girmeden iyi bir ilaçlama firması ile anlaşarak bu haşerelerden anında kurtulabilirsiniz. Özellikle evdeki böcekten kurtulmak için asla tek başınıza müdahale etmemelisiniz. Hamam böceği ilaçlama işlemleri de mutlaka kurumsal bir firma tarafından yapılmalıdır.

Bu konuda sizler için en kaliteli ve bakanlık onaylı ilaçlarla hizmet veren Esenyurt Böcek İlaçlama firmamız, hamam böceği nasıl yok edilir konusunda ve tüm haşerelerde en kaliteli işlemlerle sizlerin yanındadır. Bizlere çağrı merkezlerimiz üzerinden ve ilaçlama talep formlarımız üzerinden günün her saati, ister hafta içi ister hafta sonu, her zaman ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Kakalak Böceği İlaçlama

admin | Aralık 1, 2017 | 0

Esenyurt böcek ilaçlama, yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için vermiş olduğu ilaçlama hizmetleri arasında kakalak böceği ilaçlama uygulamalarına da devam etmektedir. Dünya üzerinde en çok üreyen böcek türleri içinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR