Haramidere böcek ilaçlama

admin | Kasım 15, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt nüfusunu özellikle doğu kökenli vatandaşların oluşturduğunu söyleyebiliriz. İlçede farklı bölgelerden ve kimliklerden insanlar yer alır. Esenyurt’a özellikle nüfus açısından bakacak olursak semtin 2003 yılından bugüne dek neredeyse bir kaç il nüfusu kadar artışa sahip olduğunu görebiliriz. İstanbul nüfusunun kalabalıklığından ötürü şehir artık giderek genişlediği için Esenyurt’ta yeni yerleşim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Artan nüfusla beraber çarpık kentleşme de bir hayli çoğalmış ve böcek istilaları kaçınılmaz bir hale gelmiştir.

Dünya üzerinde yaklaşık olarak 6 ila 10 milyon arası böcek sayısı olduğu, 700 bin ise taksonomi sayısı olduğu bilinmektedir.  İnsanlardan sonra en kalabalık canlı grubu olan böceklerin bir kısmı ekolojik döngü için son derece gerekli ve önemli iken bir kısmı ise insan hayatı için oldukça risklidir. Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırır. Böceklerden insanlara bulaşan diğer hastalıklar ise; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır. Bunlar son derece riskli sınıftadır. Kalıcı rahatsızlıklara neden olabileceği gibi ölümcül sonuçlarda doğurabilir. Özellikle çocukları bu tehlikeye karşı güvende tutmalıyız.

Esenyurt böcek ilaçlama olarak Haramidere mahallesinde hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda haşere probleminden şikayetçiyseniz haftanın her günü ve saati müşteri hizmetlerimizi arayarak gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR