İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Haramidere böcek ilaçlama

admin | Kasım 15, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt nüfusunu özellikle doğu kökenli vatandaşların oluşturduğunu söyleyebiliriz. İlçede farklı bölgelerden ve kimliklerden insanlar yer alır. Esenyurt’a özellikle nüfus açısından bakacak olursak semtin 2003 yılından bugüne dek neredeyse bir kaç il nüfusu kadar artışa sahip olduğunu görebiliriz. İstanbul nüfusunun kalabalıklığından ötürü şehir artık giderek genişlediği için Esenyurt’ta yeni yerleşim merkezlerinden biri haline gelmiştir. Artan nüfusla beraber çarpık kentleşme de bir hayli çoğalmış ve böcek istilaları kaçınılmaz bir hale gelmiştir.

Dünya üzerinde yaklaşık olarak 6 ila 10 milyon arası böcek sayısı olduğu, 700 bin ise taksonomi sayısı olduğu bilinmektedir.  İnsanlardan sonra en kalabalık canlı grubu olan böceklerin bir kısmı ekolojik döngü için son derece gerekli ve önemli iken bir kısmı ise insan hayatı için oldukça risklidir. Kan emici böcekler insanlarla teması sonucu doğrudan hastalık bulaştırır. Böceklerden insanlara bulaşan diğer hastalıklar ise; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve hummadır. Bunlar son derece riskli sınıftadır. Kalıcı rahatsızlıklara neden olabileceği gibi ölümcül sonuçlarda doğurabilir. Özellikle çocukları bu tehlikeye karşı güvende tutmalıyız.

Esenyurt böcek ilaçlama olarak Haramidere mahallesinde hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda haşere probleminden şikayetçiyseniz haftanın her günü ve saati müşteri hizmetlerimizi arayarak gerekli bilgi ve yardımı sağlayabilirsiniz.

Related Posts

Böcek Türleri

admin2 | Eylül 11, 2018 | 0

Hepimiz hayatında bir defa bile olsa evdeki istenmeyen misafirle karşı karşıya kalmıştır. Tiksinerek evden uzaklaştırdığımız bu böcek türlerini yakından tanımaya, güçlü ve zayıf yönlerini öğrenmeye ne dersiniz? Böcek Türleri ve…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR