İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Hoşdere Böcek İlaçlama

admin | Aralık 30, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Hoşdere Böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt ilçesinde haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda, etkili ve tesirli ilaçlama yöntemleri ile 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir.

İlaçlama şirketimiz, başta Esenyurt merkez olmak üzere tüm semt ve mahallelerinde ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Nüfus olarak son yıllarda canlanan ve konut sektörünün zirvesi haline gelen Esenyurt, bu güzel yeniliklerinin yanında haşere ve kemirgenleri de beraberinde getirmiştir. Esenyurt bölgesinde çağrı merkezimize gelen şikayetler arasında en çok, fare, hamamböceği, karafatma, sinek ve diğer zararlı canlı türleri yer almaktadır.

İlaçlama uygulamalarının mutlaka uzman ve deneyimli kurum ve kurumlarca gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hoşdere haşere ilaçlama servisimiz, bünyesinde her türlü yasal zorunluluğu barındırmakta olup, uzun yıllardır ilaçlama alanında hizmetlerine devam etmektedir. Piyasada korsan olarak satılan ilaçlar ve kurumsal olmayan ilaçlama şirketleri mevcuttur. İlaçlama hizmetlerini satın almadan önce, irtibat kurduğunuz ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığını kontrol ediniz. Hoşdere ilaçlama firmamız, hem Sağlık Bakanlığı tarafından, hem de TSE yüksek kalite standartlarına uygundur.

İlaçlama uygulamaları devamlılık ve süreklilik ister. Kesinlikle profesyonel firma tarafından uygulanması gerekmektedir. Eğer haşerelerle başınız beladaysa ve geçici değil, kalıcı çözümler arıyorsanız, hemen Hoşdere böcek ilaçlama servisimizle irtibata geçebilirsiniz. Leke ve iz bırakmadan gönül rahatlığı ile yapacağınız işlemler sadece hedef odaklıdır.  Yaptığımız ilaçlama sırasında size sevdiklerinize ve evcil hayvanlarınıza asla zarar gelmez.

Şirketimiz ilkeleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

  • Garantili ilaçlama,
  • Ekonomik fiyat paketleri
  • Kalıcı çözümler,
  • 7/24 Destek hattına sahiptir.

7/24 hizmet sunan Hoşdere böcek ilaçlama servisimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenen şirketimiz sadece zararlı canlı türlerinin tamamen yok olması doğrultusunda hizmet vermektedir.

İlaçlama Fiyatları

İlaçlama fiyatları Hoşdere böcek ilaçlama servisimizde çeşitlilik arz etmektedir. Bu duruma neden olan faktör, ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü, haşerelerin bölgedeki sayıca yoğunluğu ve türleri, bir de kullanılacak olan ilaç miktarı ilaçlama fiyatlarını doğrudan açıklamaktadır.

Hoşdere böcek ilaçlama servisimizi arayarak ekonomik fiyatlarla kaliteli ve kalıcı ilaçlama yaptırabilirsiniz.

 

Related Posts

cakmakli-bocek-ilaclama

Çakmaklı Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 5, 2018 | 0

Haşere türlerinin ev ve iş yerlerinde görülmesi, insanların temel kullanım alanlarında zararlı organizma varlığı anlamına gelmektedir. Söz konusu zararlılar, bakteri ve mikrop gibi, insanların bağışıklık sistemini çökerten, pek çok hastalığın…

okul-ilaclama

Okul İlaçlama

admin2 | Ekim 22, 2018 | 0

Çocukluk çağındaki bireylerin gününün en büyük kısmını geçirdiği okul alanlarında hijyenin yüzde yüz sağlanması gerekmektedir. Çünkü, direnci yetişkinlere göre daha düşük olan çocuklar daha çabuk hastalanır ve daha ciddi problemlerle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR