Hoşdere Böcek İlaçlama

admin | Aralık 30, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Hoşdere Böcek ilaçlama servisimiz, İstanbul Avrupa yakası Esenyurt ilçesinde haşere ve kemirgenlerin güvenle kontrol altına alınması konusunda, etkili ve tesirli ilaçlama yöntemleri ile 7/24 ilaçlama hizmeti vermektedir.

İlaçlama şirketimiz, başta Esenyurt merkez olmak üzere tüm semt ve mahallelerinde ilaçlama hizmeti sunmaktadır. Nüfus olarak son yıllarda canlanan ve konut sektörünün zirvesi haline gelen Esenyurt, bu güzel yeniliklerinin yanında haşere ve kemirgenleri de beraberinde getirmiştir. Esenyurt bölgesinde çağrı merkezimize gelen şikayetler arasında en çok, fare, hamamböceği, karafatma, sinek ve diğer zararlı canlı türleri yer almaktadır.

İlaçlama uygulamalarının mutlaka uzman ve deneyimli kurum ve kurumlarca gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Hoşdere haşere ilaçlama servisimiz, bünyesinde her türlü yasal zorunluluğu barındırmakta olup, uzun yıllardır ilaçlama alanında hizmetlerine devam etmektedir. Piyasada korsan olarak satılan ilaçlar ve kurumsal olmayan ilaçlama şirketleri mevcuttur. İlaçlama hizmetlerini satın almadan önce, irtibat kurduğunuz ilaçlama şirketinin Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olup olmadığını kontrol ediniz. Hoşdere ilaçlama firmamız, hem Sağlık Bakanlığı tarafından, hem de TSE yüksek kalite standartlarına uygundur.

İlaçlama uygulamaları devamlılık ve süreklilik ister. Kesinlikle profesyonel firma tarafından uygulanması gerekmektedir. Eğer haşerelerle başınız beladaysa ve geçici değil, kalıcı çözümler arıyorsanız, hemen Hoşdere böcek ilaçlama servisimizle irtibata geçebilirsiniz. Leke ve iz bırakmadan gönül rahatlığı ile yapacağınız işlemler sadece hedef odaklıdır.  Yaptığımız ilaçlama sırasında size sevdiklerinize ve evcil hayvanlarınıza asla zarar gelmez.

Şirketimiz ilkeleri doğrultusunda hizmet vermektedir.

  • Garantili ilaçlama,
  • Ekonomik fiyat paketleri
  • Kalıcı çözümler,
  • 7/24 Destek hattına sahiptir.

7/24 hizmet sunan Hoşdere böcek ilaçlama servisimizi arayarak ilaçlama yapmak istediğiniz alanlar için randevu talebinde bulunabilirsiniz. Dünya Sağlık Örgütü tarafından desteklenen şirketimiz sadece zararlı canlı türlerinin tamamen yok olması doğrultusunda hizmet vermektedir.

İlaçlama Fiyatları

İlaçlama fiyatları Hoşdere böcek ilaçlama servisimizde çeşitlilik arz etmektedir. Bu duruma neden olan faktör, ilaçlama yapılacak alanın büyüklüğü, haşerelerin bölgedeki sayıca yoğunluğu ve türleri, bir de kullanılacak olan ilaç miktarı ilaçlama fiyatlarını doğrudan açıklamaktadır.

Hoşdere böcek ilaçlama servisimizi arayarak ekonomik fiyatlarla kaliteli ve kalıcı ilaçlama yaptırabilirsiniz.

 

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR