İncirtepe böcek ilaçlama

admin | Kasım 15, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Yaşamımız boyunca hayat standartlarımızı yükselten veya düşüren birçok faktör bulunur. Bunlar arasında kimisi istemeden de olsa etraftan maruz kaldığımız ve her zaman savunmada bulunmamızı gerektiren sebeplerdir. Evrende böcekler ne yazık ki buna en iyi örnektir. Dünya üzerinde en fazla türe sahip olan bu canlıların yıllar geçtikçe genişleyen bir yelpazesi vardır. Ekosistem üzerinde birçok canlının döngü için gerekli faydaları bulunsa da bazı böcek türleri sağlığımız açısından son derece zararlı grupta yer alır.
Dikenli böcek, arı boğan böceği, korsan böceği, Afrika böceği, tekerlek böceği gibi böcek çeşitleri dünyanın en zararlı haşereleri arasında yer alır. Bu canlılar insanla veya hayvanla teması sonucu çeşitli salgın hastalıklara sebebiyet verebileceği gibi genellikle ölümcül sonuçlar doğurabilir. Ev, iş yeri, hastane, okul, camii, fabrika, otel gibi kapalı alanlara; kanalizasyon borularından, açık kapı ve pencerelerden, zamanla çürümüş veya eskimiş duvar çatlaklarından ve parkelerden sızan böcekler kişisel veya toplu yaşam alanlarımıza salya ve dışkı yoluyla virüs bulaştırır. Kan emici böcekler temas kurduğu canlılara doğrudan hastalık bulaştırır. Bunun yanı sıra tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, ve humma gibi son derece tehlikeli hastalıklarda görülebilir.
Esenyurt böcek ilaçlama firması olarak yıllardır İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmet İncirtepe’de de devam etmektedir. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama hizmeti vermekteyiz. En kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışımızla sektörün lideri olmaya devam eden firmamıza haşere problemine karşı güvenliğiniz ve huzurunuz için haftanın her günü ve saati çalışmakta olan müşteri hizmetlerimize ve ilaçlama ekibimize istediğiniz saatte ulaşabilirsiniz.

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR