İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kadıköy Böcek İlaçlama

admin2 | Temmuz 4, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Haşere problemi denildiği zaman aklımıza hemen ilaçlama hizmeti geliyor. Ancak ilaçlama hizmetinin kaliteli bir şekilde verilmesi bu aşamada son derece önemli. Bunun için mutlaka Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanılmalıdır. Kocaeli, İzmir ve İstanbul’un tüm ilçelerinde yıllardır başarılı bir şekilde ilaçlama yapan Sentez İlaçlama bu bağlamda müşteri memnuniyetini her daim ön planda tutuyor. Haşere sorunu ne denli büyük olursa olsun sadece tek bir telefon ile müşterinin istediği alana uzman ekiplerini göndererek haşere sorununu ortadan kaldırıyor. İstanbul’un en büyük ilçelerinden Kadıköy böcek ilaçlama hizmeti için Sentez İlaçlama servislerinden yararlanıyor.

Kadıköy Böcek İlaçlama Servisi

kadikoy-bocek-ilaclama
kadikoy-bocek-ilaclama

Kadıköy sakinlerinin haşere sorunlarında yıllardır yardımcı olan Sentez İlaçlama, İstanbul’un tüm ilçelerinde faaliyet göstermektedir. İlaçlama jel, kokulu, kokusuz, sıvı ve fare ilaçlama teknikleri ile yapılmaktadır. Hangi tekniğin uygulanacağı haşere sorununa göre değişmektedir. İlaçlama ev, işyeri, okul, fabrika, pastane, restoran, otel, hastane, site, apartman, park, bahçe ve piknik alanı gibi daha pek çok yere yapılabilmektedir. Kapalı açık her alana yapılacak olan ilaçlama ile haşerelerden kurtulup rahat bir nefes almak mümkündür. Hamam böceği, akrep, kara sinek, sivri sinek, pire, bit, güve, çıyan, kırkayak, karınca, arı, fare, yılan, tesbih böceği, danaburnu ve daha pek çok haşere evlere ya da işyerlerine musallat olabiliyor ve sağlığı tehdit edebiliyor.

Haşerelerin neden olduğu hastalıklar arasında tifo, tifüs, veba, bronşit, astım, cilt hastalıkları ve pek çok solunum yolu rahatsızlıkları bulunuyor. Haşere ilaçlama ile bu tip ciddi rahatsızlıkların önüne geçmek mümkün olacaktır. İlaçlama ise mutlaka alanında uzman tam donanımlı bir ekibi bulunan bir firma tarafından yapılmalıdır. Ucuz ve etkisiz ilaçlar kullanılmamalıdır. Çünkü ucuz ve tesiri yetersiz ilaçlar hamam böceği gibi haşerelerin direncinin artmasına neden olmaktadır. Kaliteli ve garantili ilaçlama işlemi almak istiyorsanız Sentez İlaçlama yılların tecrübesi ile sizlere yardımcı olacaktır. Anadolu ve Avrupa yakasında her ilçe ve semte böcek ilaçlama veren Sentez İlaçlama bu bağlamda Kadıköy böcek ilaçlama servisi ile burada oturan sakinlere ister ev olsun ister işyeri ilaçlama işlemi yapıyor.

Related Posts

esenyurt-cumhuriyet-mahallesi-bocek-ilaclama

admin2 | Aralık 11, 2018 | 0

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi Böcek İlaçlama Haşere problemi her dönemin başlıca kabuslarından biridir. Geçmişte büyük kitlelerin ölümüne dahi sebep olan böcek ve haşere istilaları; pek çok salgın ve ölümcül hastalığı beraberinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR