Kakalak böceği ilaçlama

admin | Aralık 1, 2017 | 0 | Haşere Türleri

Esenyurt böcek ilaçlama, yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için vermiş olduğu ilaçlama hizmetleri arasında kakalak böceği ilaçlama uygulamalarına da devam etmektedir. Dünya üzerinde en çok üreyen böcek türleri içinde yer alan kakalaklar, genel itibarıyla pis gıdalarla beslenir ve kirlik ortamlarda yaşar. İnsanların yaşam alanlarına sızan bu canlılar birçok olumsuzluğa neden olabilir. Kakalakların insanlarla dolaylı ve doğrudan teması sonucu dizanteri, verem, astım, gıda zehirlenmesi, antrax, hepatit, mantar, astım ve alerjik reaksiyonlar baş gösterir. İnsanlarla böceklerin ayı ortam içinde yaşaması beklenilemez. Genellikle yaşam alanlarına bahar aylarında girer. Barınmak için ise mutfak ve banyoları tercih eder. Tamir olmayan su ve kanalizasyon boruları, parke ve duvar çatlakları, kırık, çıkıklar kakalak böcekleri için son derece elverişli barınma alanlarıdır. Deneyimsiz kişilerin evde uygulayacağı yöntemlerle alacağı tedbirler birçok zarara yol açabilir. Bu nedenle yaşam alanlarınızda kakalak böcekleriyle karşılaştığınızda mutlaka profesyonel firmalardan kakalak böceği ilaçlama uygulaması hizmeti alınması gerekiyor.
Esenyurt böcek ilaçlama firması yıllardır vermiş olduğu en hızlı, ekonomik ve kaliteli hizmet anlayışıyla tüm böcek çeşitlerine karşı bireylerin 7/24 hizmetinde olmaya devam etmektedir. Kakalak böcek ilaçlama uygulaması için kokulu sıvı ilaçlama tercih edilir. Bu ilaçlama neticesinde şikayetçi olunan alanda herhangi bir kakalak şikayeti kalmayacaktır. Düzenli periyotlar halinde uygulanan kakalak ilaçlama uygulaması sonrasında yaşam alanlarınız tamamen kakalak böceklerine karşı koruma altında olacaktır. Zor yaşam koşullarına karşı oldukça dayanıklı olan bu canlılar 30 gün boyunca aç ve susuz kalabilir. Aynı zamanda kafası koptuğunda 1 hafta süre yaşamını sürdürebilir.
Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olan Esenyurt böcek ilaçlama firmamız TSE gereğince de test edilmiş tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar insan ve çevredeki diğer hayvanların sağlığı açısından zararsızdır.

Sizde yaşam alanlarınız içinde kakalak böceği ile ilgili sorun yaşıyorsanız Esenyurt böcek ilaçlama firmamıza ulaşarak 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimizden kakalak böceği ilaçlama uygulaması hakkında bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Related Posts

Gümüş böceği ilaçlama

admin | Aralık 8, 2017 | 0

Nemli, karanlık ve sıcak bölgelerde yaşamayı seven gümüş böceği 10, 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli haşere çeşididir. İnsanların yaşam alanlarına genellikle karton, kutu, koli ve kitaplardan sızar. Mutfaklarda, kilerde, banyolarda,…

Akrep ilaçlama

admin | Kasım 27, 2017 | 0

Esenyurt böcek ilaçlama yıllardır verdiği en kaliteli, hızlı, güvenilir ve ekonomik hizmet anlayışıyla akrep ilaçlama faaliyetine devam etmektedir. Akrepler insanların hayatlarına sızdığında tehlike saçarlar. Genellikle kendilerini korumak amacıyla insanları sokar.…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR