İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kalorifer Böceği İlaçlama

admin | Mayıs 22, 2015 | 0 | Haşere Türleri

Hızlı üreyen haşere türleri arasında yer alan kalorifer böceği, birçok alanda bulunabilmektedir. Hizmet alacağınız kalorifer böceği ilaçlama firmaları arasında iyi bir araştırma yapmalı, sonrasında hizmet almalısınız. Zira profesyonel olarak yürütülmeyen çalışmalar, bu böcekleri kontrol altına almakta yeterli değildir.

Kalorifer Böceği ile Nasıl Mücadele Edilir?

Kalorifer böceği ile mücadele edebilmek için öncelikle bu alanda gerekli eğitimleri almış olmak gerekmektedir. Zira haşerelerin çıkış noktasını ve yuva yaptıkları alanları tespit etmeden, alanda kesin çözümler oluşturmak mümkün olmayabilir.

Uzman kadromuz, böceklerin yaşam alanlarınıza girdikleri, yuva kurdukları ve yumurtalarını bıraktıkları noktaları tespit etmekte, o alanda kapsamlı uygulama gerçekleştirmektedir.

Kalorifer böceği ilaçlama işlemleri, sıvı veya jel ilaçlarla uygulanabilir. Alanın fiziki şartlarına göre kokusuz veya kokulu ilaçlarla uygulama yapılmaktadır. Böceklerin yoğunluğu, ilacın dozunu, yöntemi çeşidini belirleme konusunda ayırt edici bir faktördür.

Uzmanlarımız, sektörün en kaliteli ekipmanları ile en dar alanlarda bile kapsamlı olarak ilaçlama yapmaktadır. Zira kalorifer böceği, her üremesinde yüzlerce yumurta üretmektedir. Bu yumurtaların hepsini tespit edip, kontrol altına almak bireysel olarak gerçekleştirilemez. Dışarıdan satın alacağınız ilaçlar, yalnızca bu böceklerin bağışıklığını güçlendireceklerdir. Esenyurt’un bütün semtlerine servis sağlayan şirketimizden 7/24 hizmet sağlayabilirsiniz.

Kalorifer Böceği Hakkında İlginç Bilgiler

  • Çok hızlı hareket ederler. Bir günde 5 km yol yürüyebilirler
  • Hızlı ürerler. Günde 100, ömrü boyunca 100.000 yumurta üretirler.
  • 32 derece soğukta bile yaşayabilir.
  • Suyun altında boğulmadan, 40 dakika durabilir.
  • Kafası kopsa bile, 2 hafta ölmeden yaşayabilir.

Kalorifer böceği, çok dayanıklıdır. Bireysel olarak ilaçlanması mümkün değildir. Şirketimiz, kalorifer böceği ilaçlama uygulamasını profesyonel olarak, Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlarla gerçekleştirmektedir. İstanbul’un bütün ilçe ve semtlerine ekonomik hizmetler sunmaktayız.

Related Posts

Kakalak Böceği İlaçlama

admin | Aralık 1, 2017 | 0

Esenyurt böcek ilaçlama, yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için vermiş olduğu ilaçlama hizmetleri arasında kakalak böceği ilaçlama uygulamalarına da devam etmektedir. Dünya üzerinde en çok üreyen böcek türleri içinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR