İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kalorifer Böceğinden Kurtulmanın Yolları

admin | Eylül 2, 2015 | 0 | Haşere Türleri

Kalorifer böceğinden kurtulmanın yolları, ülkemizde sayıları, farklı türleri bol miktarda bulunan ve sağlığımız üzerinde her zaman fazlasıyla zararlı olan kalorifer böcekleri, dünyanın her yerinde de bol miktarda bulunan bir haşeredir. Hemen her gün sayıları çoğalmakta olan ve kentleşmeye bağlı olarak da ev ve iş yerleri gibi kapalı mekanlara giren kalorifer böcekleri, genellikle hamam böcekleri ile karıştırılmaktadır. Kalorifer böcekleri kontrol altına alınmadığında ciddi sorunlara yol açabilir. Kalorifer böceğinden kurtulmak için profesyonel böcek ilaçlama uygulaması yapmak kesin yöntemdir. Kalorifer böcekleri ve diğer tüm haşereleri yok etmek için firmamızı arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Kalorifer Böceklerinin Özellikleri

Kalorifer böceklerinin özelliklerinin başında diğer haşerelerde olduğu gibi hızlı bir şekilde yayılmak gelir.

  • Nemli yerlerde yaşayabilen bu haşerenin yavru olanları oldukça küçük olmasına rağmen gelişmiş olanları 6-7 cm ye kadar olabilmektedir ve çoğu zaman onlarla sokaklarda karşılaşırız. Fakat evlerimize girenler genellikle daha küçük olanlarıdır.
  • Dış yüzeyleri oldukça parlak olan ve koyu renklerde olabildiği gibi kahve renginde de olan bu haşereden kapalı bir mekanda 1 tane bile olması, kısa zamanda en az 10 tane daha olacağının işaretidir.
  • Çünkü tek seferde yüzlerce yumurtlayabilirler.

Evlerimizde sıklıkla karşılaştığımız kalorifer böcekleri ile hijyen koşullarını sağlayarak, haşere ile mücadelede bir nebze işini kolaylaştırabilir ancak asla kalıcı çözüm değildir. Kalorifer böceklerinin fark edildiği yerlerde profesyonel kalorifer böceği ilaçlama uygulaması ile bu sorundan kısa sürede kurtulabilirsiniz. Esenyurt İlaçlama firmamız 20 yılı aşkın süredir faaliyet alanını genişletirken bütçenize dost kampanyalar düzenleyerek 7/24 hizmetinizdedir.

Kalorifer Böceği İle Mücadele

Kalorifer böceği ile mücadele, bir evde binlerce olan bu haşere ile tek başınıza mücadele etmek oldukça zordur. Çünkü siz onları yok etmeye çalıştıkça evlerinizde daha da çok türeyeceklerdir. Bu şekilde hiç uğraşmadan böcek ilaçlama firması ile anlaşmalı ve evinizde kalorifer böceği ilaçlama işlemleri yaptırarak bu haşereden kurtulmalısınız. Özellikle evdeki böcekten kurtulmanın yolları konusunda, haşerenin türü ne olursa olsun, mutlaka böcek ilaçlama servisinden yardım almalısınız.

Esenyurt’da sizlere sunduğumuz hizmetler ile daima en çok tercih edilen firmamız, siz değerli ilçe sakinlerimizin sağlığını haşerelerden korumaktadır. Esenyurt İlaçlama firmasına ulaşmak ve en kaliteli ilaçlama hizmetlerini almak için çağrı merkezlerimizi günün 24 saati, cumartesi ve pazar günü de dahil olmak üzere arayabilirsiniz.

Related Posts

Kakalak Böceği İlaçlama

admin | Aralık 1, 2017 | 0

Esenyurt böcek ilaçlama, yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için vermiş olduğu ilaçlama hizmetleri arasında kakalak böceği ilaçlama uygulamalarına da devam etmektedir. Dünya üzerinde en çok üreyen böcek türleri içinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR