İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Kene İlaçlama

admin | Mayıs 21, 2015 | 0 | Haşere Türleri

Birçok canlının kanını emerek beslenen ve çeşitli hastalıkların yayılmasına neden olan keneleri, uzman kişiler kontrol altına alabilir. Alanında uzman kişilerle kene ilaçlama hizmeti veren şirketimiz, Sağlık Bakanlığı ruhsatlıdır. Yasal olarak hizmet veren şirketimiz, kenelerden bulaşan hastalıklara garantili yöntemlerle önlem almaktadır.

Kenelerden Bulaşan Hastalıklar

  • Lyme hastalığı
  • Akdeniz benekli ateş hastalığı
  • Kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığı

Keneler İnsanlara Nasıl Hastalık Bulaştırır?

Parazitler grubu içerisinde yer alan bu zararlılar, doğada birçok alanda bulunabilmektedirler. Açık alanların hemen hemen tümünde bulunan parazitler, çengel gibi olan ayakları ile canlıların üzerine yapışırlar. Piknik alanlarında, ağaç diplerinde yuva yapan parazitler hayvanların ve insanların üzerine yapışarak, kanlarını emerler. Hem hayvanların, hem de insanların kanını emen parazitler canlılar arasındaki hastalıkların yayılmasını sağlarlar. Bu sebeple, tehlikeli hayvan hastalıkları da insanlara bulaşabilir.

Son yıllarda gündeme gelen Kırım Kongo kanamalı ateşi hastalığı, birçok insanın hayatını kaybetmesine neden olmuştur. Bu hastalıklarından korunmak ve huzur içerisinde hijyenik alanlarda yaşamak için kene ile mücadele etmek gerekmektedir. Ancak bu mücadeleyi, profesyonel kişiler gerçekleştirmelidir

Kaliteli Hizmet Anlayışımız

Profesyonel kadromuz kenelerden bulaşan hastalıkların önüne geçerken, sağlığınızı tehlikeye atmaz. Uzmanlarımız işlemlerini her alanda, kaliteli kene ilacı kullanarak yapmaktadır. Kaliteli ilaçlarımız, insan sağlığına hiçbir yan etkide bulunmamaktadır. Kene ilaçlamasını uzmanlarımız, sıvı ilaçlarla yapmaktadır. ULV cihazları ile yapılan uygulamalar sayesinde ilaçlar, birçok alana nüfuz etmektedir. Kene yumurtalarına etki eden ilaçlar, alanda kalıcı sonuçlar sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Zira ilaçtan etkilenmeyen yumurtalar, kısa bir süre sonra yetişkin olacak ve hastalık yaymaya başlayacaklardır.

Amatör Firmalardan Hizmet Almanın Zararları

Amatör kene ilaçlama firmaları, kalitesiz ilaçlar kullanmaktadır. Yasal olmayan ilaçlarla, insan sağlığına zarar vermektedirler. Ayrıca amatör kişiler, yanlış uygulamalarla keneleri daha da zararlı hale getirebilirler. Zira bu parazitlere yapılan yanlış bir müdahale, midesindeki pis kanı boşaltmasına neden olabilir. Bireysel müdahalelerde, zarar görmeden kenelerden kurtulmak için uygun değildir.

Şirketimiz uzman personelleri ve kaliteli yöntemleri ile ekonomik koşullarda, Esenyurt ve İstanbul genelinde sağlıklı alanlarda yaşamanızı sağlamaktadır.

Related Posts

Kakalak Böceği İlaçlama

admin | Aralık 1, 2017 | 0

Esenyurt böcek ilaçlama, yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için vermiş olduğu ilaçlama hizmetleri arasında kakalak böceği ilaçlama uygulamalarına da devam etmektedir. Dünya üzerinde en çok üreyen böcek türleri içinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR