Kıraç böcek ilaçlama

admin | Kasım 15, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt son yıllarda artan nüfus oranıyla beraber yani yapılanmalara uğramış ve sonucunda çarpık kentleşmeye maruz kalmış ilçelerden biridir. Günümüzde özellikle çarpık kentleşmeyle birlikte artan haşere istilalarında gitgide artış gözlemlenmektedir. Dünya üzerinde taksonomi ve sayı açısından en kalabalık nüfusa sahip olan böcekler özellikleri bakımından oldukça farklılık gösterir. Bazı böcek türleri ekolojik döngü için oldukça gerekli iken bazı türler ise insan hayatı için riskli gruptadır. Kapalı alanlar olan ev, iş yeri, hastane, okul, camii gibi alanlar ve park, bahçe, tarla gibi açık alanların düzenli periyotlar halinde ilaçlanması gerekmektedir.

Haşereler kişisel alanlarımızda özellikle mutfak ve banyo gibi ıslak yerlerde, mutfak dolaplarında, halı altlarında, kapı ve pencere kenarlarında, karanlık ve kapalı yerlerde barınır. Tek bir böcek bile fark edilmediğinde kısa bir zaman içinde yumurtlayabilir ve böcek istilası haline dönüşebilir. Böcek istilalarını kişilerin evde uyguladığı profesyonel olmayan bitkisel önlemlerle yok etmek imkansızdır. Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı firmalar aracılığıyla uzman kişilerin uygulaması gerekir.

Esenyurt böcek ilaçlama firması olarak yıllardır İstanbul genelinde vermiş olduğumuz ilaçlama hizmeti Kıraç’ta da devam etmektedir. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahtakurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı ilaçlama faaliyetlerimizi sürdürmekteyiz. Bu canlılara karşı uygulanan ilaçlama çeşitleri sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonları olarak ayrılmaktadır. Uzman ekibimizin ilaçlama yapılacak alana gelip alanın büyüklüğünü, böcek türü ve direncini, ilaçlama çeşidini belirledikten sonra ilaçlama işlemine başlar. Son derece titizlikle yürütülen uygulama esnasında etraftaki hiçbir canlıya zarar verilmez. İlaçlama sonrasında ekip lideri yapılması gerekenleri sorumlu kişiye bildirir. Sizde haşere probleminden şikayetçiyseniz 7 gün 24 saat hizmet veren firmamızı arayarak müşteri hizmetlerinden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR