Kıraç Mahallesi İlaçlama

admin | Mayıs 4, 2015 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Deneyimli profesyonellerden oluşan Kıraç Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz, hastalık habercisi haşere ve böceklerden yalnızca bir telefonla kurtulmanızı sağlıyor. Şirketimizin böcek ilaçlama servisleri modern ilaçlama yöntemlerini kullanarak tüm zararlı haşere ve böcek türlerinin kısa sürede yaşam alanlarınızdan ve işyerlerinizden temizlenmesini sağlamaktadır. İlaçlama sektöründe geçirdiğimiz 20 yıl içinde edindiğimiz deneyimle sizlere en uygun fiyatlı ve aynı zamanda kesin çözüm sunan hizmetler sunmaktayız.

Sertifikalı profesyonellerden oluşan ekiplerle ve TSE etiketli ürünlerle ilaçlama yapmakta, sektördeki diğer böcek ilaçlama firmaları tarafından örnek alınan modern ilaçlama yöntemleri kullanmaktayız. Kıraç Mahallesi başta olmak üzere siz değerli müşterilerimize; Çakmaklı, Esenkent, Fatih, Güzelyurt, İnönü, İstiklal, Merkez, Namık Kemal, Örnek, Pınar, Sanayi, Talatpaşa, Yenikent, Yeşilkent, Atatürk, Cumhuriyet ve Esenyurt genelindeki tüm mahallelerde bir telefon kadar yakınız.

İlaçlama Hizmetlerimiz Kesin Çözüm Sunuyor

Sektördeki yeni gelişmeleri takip etmekle kalmayan, yeni ilaçlama tekniklerinde uzmanlaşmak için sürekli kendini geliştiren Kıraç Mahallesi böcek ilaçlama servisimiz kesin çözüm sunan ilaçlamalar yapmaktadır. Sıvı, jel, kokulu ve kokusuz ilaçlama uygulamalarının yanı sıra modern uygulamaların “bakanlık yönergelerine uygun şekilde kullanımı” konusunda yeni eğitimlerden geçen ilaçlama ekibimiz tüm zararlı haşere ve böcek türlerinin kısa sürede yok edilmesi konusunda uzmanlaşmıştır. Böcek ilaçlama şirketleri içinde uzman ekibiyle farkını ortaya koyan firmamız, ilaç seçiminde de işini şansa bırakmamaktadır.

Böcek ilaçlama Kıraç Mahallesi ekiplerimiz, sizlere sunduğu hizmetlerde sadece TSE etiketli ve Sağlık Bakanlığı’ndan izinli ürünler kullanır. Esenyurt genelinde sunduğumuz bireysel ve ticari ilaçlama hizmetlerinde kullandığımız ilaçların hepsi; bilimsel araştırmalarla insan ve çevre üzerindeki etkileri araştırıldıktan sonra kullanımı uygun görülen, Dünya Sağlık Örgütü onaylı en güvenilir ürünlerdir. Firmamız sizlere en güvenilir ilaçlama uygulamalarıyla hizmet vermek ve tüm bu profesyonel hizmetlerden en uygun fiyatlarla yararlanmanız için çalışmalarına aralıksız devam etmektedir.

Tüm Semtlere Sabit Servis Ücretiyle Hizmet Veriyoruz

Haşere ilaçlama ekiplerimizin sunduğu güvenilir ilaçlama hizmetlerinden, ilçenin hangi semtinde olduğunuz fark etmeden sabit servis ücretiyle ve daha da önemlisi haftanın yedi günü kesintisiz olarak yararlanabilirsiniz. Randevu ve fiyat almanın yanı sıra her türlü konuda danışmak için 7 gün, 24 saat hizmet veren danışma hattımızı aramanız yeterli.

Böcek İlaçlama Kıraç Mahallesinde En Çok Görülen Haşereler;

Güve, çekirge, eşek arısı, tespih böceği, yılan, halı böceği, kene, pire, tahtakurdu, bit, hamam böceği, akrep, örümcek, kalorifer böceği, kakalak, karafatma, pamuk faresi, tatarcık, gümüş böceği, yaban arısı, karınca, salyangoz, tatarcık, Alman hamam böceği, ev faresi, uyuz böceği, sıçan, Amerikan hamam böceği, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, sinek, çıyan, mite

akar, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, kertenkele, kırkayak ve sivrisinek

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR