Konsolosluk İlaçlama Fiyatları

admin2 | Temmuz 4, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Konsolosluk ilaçlama fiyatları, yaşam alanlarımızı tehlikeye sokan böcek ve haşereler küresel ısınma, kentsel dönüşüm, ekolojik sistemin bozulması ve çevre kirliliğine karşı olan duyarsızlık nedeniyle özellikle sıcak havalarda ortaya çıkarlar. Sentez Böcek İlaçlama firması ise sizi bu haşerelerden en etkin bir şekilde kurtarmaktadır.

Konsolosluk İlaçlama Fiyatları Nedir?

Kene, pire, fare, kulağakaçan, hamam böceği, gümüş böceği, tespih böceği, karınca, örümcek, kertenkele, güve, tatarcık, tahta kurusu, tahta kurdu, mite, akar, karasinek, sivrisinek…vb

konsolosluk-ilaclama-fiyatlari
konsolosluk-ilaclama-fiyatlari

Böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle müdahale etmeniz zordur bu nedenle mutlaka profesyonel bir ilaçlama şirketiyle irtibata geçmeniz doğru olacaktır.

Esenyurt Böcek ilaçlama Şirketi günün 7/24 saati sizlere ilaçlama konusunda hizmet sunan güvenilir, kesin çözüm sunan ve kullandığı ilaçlar Sağlık Bakanlığınca onaylanmış güvenilir bir ilaçlama şirketidir. Kullandığımız ilaçlar sıvı, kokulu, kokusuz, jel ve fare istasyonlarıdır. Kullandığımız ilaçların hiçbir şekilde çevre ve insan sağlığına zararı yoktur tamamen böcek ve haşereleri hedef alarak üretilmiştir.

İlaçlamayı yapan firmalar arasında ekiplerine değer veren, eğitimli uzmanları ile fark yaratan, müşterileri ile diyaloğu sağlam ve yapılan ilaçlama işleminin ardından en etkili çözümleri elde edebilen ilaçlama şirketiyse Esenyurt Böcek ilaçlama Şirketi’dir. Fare ve böcek ilaçlama hizmetlerinin en iyi şekilde halledilip insanlara daha temiz ve daha hijyenik evlerin, iş yerlerinin, okulların ve sosyal alanların bırakılması ancak bu sayede mümkün olabilmektedir. Bununla birlikte müşterilerimizin firmamızdan duyduğu memnuniyeti sürekli olarak dile getirmeleri karşısında büyük mutluluk duyduğumuzu da belirtmek isteriz.

Böcek ve haşereler nemli ve karanlık yerlerde yaşamayı severler bu yüzden mutfak, banyo, bodrum ve zemin katlar, depolarda dolaşmayı severler. Karşımıza daha çok tezgah üzerinde, lavabo içinde, su giderlerinde, duvar ve parke yüzeylerinde, pervazlarda, tavan köşelerinde, ampul ve lamba etrafında, çekmecelerde, evrak dolaplarında…vb yerlerde her an karşımıza çıkabilirler.

Erken önlem alınmadığı takdirde de çok ciddi sağlık sorunlarına neden olurlar bunlardan bazıları böbrek yetmezliği, gıda zehirlenmesi, AIDS, zika, dizanteri, sarı humma, dang humması, hepatit, tifüs, bağırsak enfeksiyonları, mide hastalıkları, cilt hastalıkları, alerjik hastalıklar, verem, veba, astım…vb

Konsolosluk ilaçlama fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluklarına ve ilaçlanacak alanın metrekaresine göre değişim göstermektedir. Detaylı bilgi almak için Sentez Böcek İlaçlama çağrı merkezini arayabilirsiniz.

Related Posts

Esenler Böcek İlaçlama

admin2 | Mayıs 15, 2019 | 0

Sentez Böcek İlaçlama bünyesinde faaliyet göstermekte olan Esenler Böcek İlaçlama servisimiz, yaşam alanlarınızda problem haline gelen tüm haşere ve kemirgen türlerine karşı geliştirmiş oldukları etkili ilaçlama yöntemleri ile 7/24 mücadele…

Pire İlaçlama Fiyatları

admin2 | Mart 29, 2019 | 0

Pireler, kan emici eklembacaklılardır. Sıcak kanlı hayvanların memeliler familyasındaki canlılar üzerinde konakçı olarak yaşarlar. Arka bacakları ön bacaklarına oranla çok daha uzundur. Bacaklarının bu yapıda olması onların çok yükseklere kadar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir