İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Okul İlaçlama

admin2 | Ekim 22, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Çocukluk çağındaki bireylerin gününün en büyük kısmını geçirdiği okul alanlarında hijyenin yüzde yüz sağlanması gerekmektedir. Çünkü, direnci yetişkinlere göre daha düşük olan çocuklar daha çabuk hastalanır ve daha ciddi problemlerle karşı karşıya kalabilir. Özellikle de çocukların kullandığı alanlardaki haşere varlığı çocuk sağlığı açısından çok ciddi bir problemdir. Okullarda görülen haşereler hem çocuk sağlığı hem de kamu sağlığı açısından tehlike oluşturduğu için okul ilaçlama faaliyetlerinin tam ve doğru zamanda yapılması bir mecburiyettir. Okul ilaçlama ve eğitim kurumu ilaçlama uygulamalarının yapılması için, okul yönetiminin ve velilerin birlikte hareket etmesi gerekmektedir.

Okul İlaçlama Nasıl Yapılır?

Okul ilaçlama faaliyetlerinin ilk adımında, okul ilaçlama firmasının doğru seçilmesi ve dolandırıcı oluşumlara okul-ilaclamagüvenilmemesi gerekmektedir. Uzman ilaçlama firmalarıyla çalışılması halinde; işlemden yüzde yüz sonuç alınacak ve okuldaki haşere problemi kökten sonlandırılmış olacaktır. Böcek ilaçlama işlemi öncesinde ve sonrasında dikkat edilmesi gerekenleri haşere ilaçlama ekipleri bildirecek olup, ilaçlama talimatlarına harfiyen uyulması gerekmektedir. Önlem amaçlı uygulanan okul böcek ilaçlama uygulamaları belirli periyotlarla yapılmalı, uzun süre yapılmadıysa ya da okulda böcek problemi varsa okul böcek ilaçlamanın yanında bahçe ilaçlama faaliyeti de yapılmalıdır. Okul ilaçlama firmaları arasında ilk sıralarda adını duyuran firmamız; insan sağlığı ve güvenliğini ön planda tutarak, %100 sonuç garantisiyle hizmet vermektedir.

Okul İlaçlama Fiyatları

Yasa dışı yollarla işlem yapmakta olan bazı böcek ilaçlama firmaları, ederinden çok daha yüksek fiyatlar sunarak halkın böcek ilaçlama şirketlerine karşı bir antipati ve ön yargı geliştirmesine sebep olmuştur. Bunu yenmeye çalışan firmamız; piyasadaki en uygun okul ilaçlama fiyatları ve böcek ilaçlama fiyatlarını sunarak haşere problemi yaşayan vatandaşların güvenli, garantili ve temiz bir böcek ilaçlama hizmeti almasını sağlamaktadır. Okul ilaçlama fiyatları arasında en hesaplı seçenek olmamızın yanı sıra; haşerelerin tamamen yok olacağının garantisini ve teminatını da sizlere sunuyoruz. Bugüne dek gerçekleştirdiğimiz böcek ilaçlama uygulamalarının tamamında kesin sonuca ulaşarak %100 başarı elde ettik. Okul ilaçlama uygulamasının işleyişi ve okul ilaçlama fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilirsiniz.

Related Posts

esenyurt-cumhuriyet-mahallesi-bocek-ilaclama

admin2 | Aralık 11, 2018 | 0

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi Böcek İlaçlama Haşere problemi her dönemin başlıca kabuslarından biridir. Geçmişte büyük kitlelerin ölümüne dahi sebep olan böcek ve haşere istilaları; pek çok salgın ve ölümcül hastalığı beraberinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR