İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Pire İlaçlama

admin | Nisan 16, 2015 | 0 | Haşere Türleri

Esenyurt ilçesinde tüm haşere türlerinde ilaçlayan, Sağlık Bakanlığı ruhsatlı şirketimiz pire ilaçlama hizmeti de vermektedir. Esenyurt pire ilaçlama hizmetlerimiz, Ardıçevler, Esenyurt, Kıraç, Haramidere, Mehterçeşme ve Saadetdere semlerinde 7/24 sürmektedir. Semt halkının ağığı şirketimiz tarafından güvence altına alınmaktadır.

Çünkü pireler zararlı parazitlerdir. Pirelerin zararları şirketimizin verdiği güvenilir yöntemlerle kontrol altına alınabilir.

Güvenilir İlaçlama Nasıl Yapılmaktadır?

Güvenilir ilaçlama işlemleri, kaliteli pire ilacı kullanılarak yapılabilir. Yanlış ilaç kullanımı, insan sağlığına ciddi şekilde zarar vermektedir. Sektörde bazı firmalar, uygulamalarında kötü ilaçlar kullanmaktadır. Kullandıkları kötü ilaçlar, özellikle çocukların solunum yolları hastalıklarına yakalanmasına neden olabilmektedir. Güvenilir pire ilaçlama şirketleri ile anlaşma yapmanın, insan sağlığı açısından önemi büyüktür.

Pire ilaçlaması, püskürtme yöntemi ile yapılırsa etkili olabilmektedir. Bu yöntemde sıvı ilaçlar kullanılmaktadır. Doğru müdahale bu şekilde gerçekleştirilir. Çünkü parazitler, gözle görülmeyecek kadar küçük haşerelerdir. Aynı zamanda, etrafa çok sayıda yumurta bırakabilirler. Yumurtaları da kendileri kadar küçüktür. Halı, parke aralıklarına, evcil hayvanların, insanların derisi üzerine bıraktıkları yumurtaları kontrol altına almak çok güçtür. Bu yöntem, uzman personeller eşliğinde uygulanırsa kolaylıkla kontrol altına alınabilmektedir.

Firmamız uzman personeller ile pire ile mücadele etmektedir. Tüm alanlarda, bu parazitleri kontrol altına alabilmektedir.

Pirelerin Yaşam Alanları

Açık ve kapalı birçok alanda bu parazitle bulunabilmekte ve yumurta bırakabilmektedir. Kolay ürediklerinden dolayı, yaşam alanlarını kısa sürede istila edebilirler.

Yaşam alanlarımıza dışarından alınan bir eşya üzerinde ve evcil hayvanlarla ve çeşitli yollarla girebilmektedirler. Özellikle evinde hayvan besleyen birisiyseniz, evinizde pire olması olağan bir durumdur.

Bu parazitler, bulundukları canlıya göre isimlerini alırlar. Yalnızca hayvanlar üzerinde değil, insanlar üzerinde de bulunduklarından dolayı, hayvanlardan ve insanlarda bizlere çeşitli hastalık bulaştırabilirler. Kan yolu ile bulaştırdıkları hastalıklar, verem, dizanteri, veba, sarıhumma, Lyme hastalığı, hepatit virüsü ve daha birçok hastalık.

Pirelerin zararı yalnızca hastalık bulaştırması değildir. Kan emdikleri bölgede, kaşıntı ve kızarıklık oluşturabilmeleri mümkündür. Bu kaşıntılar, günlük hayatı etkileyecek, işe, okula gitmeye engel olacak kadar dayanılmayacak boyuttadır.

Bilinen Pire Türleri

  • Kum piresi
  • Tavuk piresi
  • Kedi piresi
  • Pamuk piresi
  • Köpek piresi
  • İnsan Piresi

Pire ilaçlama servislerimiz dilediğiniz her saat ve günde sizlere hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz, müşterilerimizin memnuniyetini sağlayacak şekilde düşük fiyatlarla uygulanmaktadır.

Related Posts

Kakalak Böceği İlaçlama

admin | Aralık 1, 2017 | 0

Esenyurt böcek ilaçlama, yıllardan beri insanların sağlığı ve güvenliği için vermiş olduğu ilaçlama hizmetleri arasında kakalak böceği ilaçlama uygulamalarına da devam etmektedir. Dünya üzerinde en çok üreyen böcek türleri içinde…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR