İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Saadetdere Böcek İlaçlama

admin | Kasım 15, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Dünyadaki böcek türlerinin bir kısmı ekolojik döngü için son derece gerekli iken bir kısmı ise insan hayatı açısından son derece tehlikelidir. Böcekler, tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, ve humma gibi birçok ölümcül rahatsızlıklara  sebebiyet verebilir. Bunun yanı sıra kan emici böcekler doğrudan hastalık bulaştırabilir. Pek çok hastalığa neden olan haşerelerden kurtulmanın en etkili yolu ilaçlamadır. Doğru yöntemle yapılacak ilaçlama ile haşerelerden tamamen kurtulmak mümkündür. Kocaeli, İzmir ve İstanbul’da ilaçlama işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Sentez Böcek İlaçlama, Esenyurt Saadetdere böcek ilaçlama işlemini de gerçekleştiriyor. Öyle ki mahalle sakinlerini tehlikeli haşerelerden hızlı ve garantili bir şekilde kurtarıyor.

Saadetdere Böcek İlaçlama Servisi

Saadetdere Böcek İlaçlama
Saadetdere Böcek İlaçlama

Esenyurt, İstanbul Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken 2008 yılında Kıraç beldesiyle birleşerek ilçe haline geldi. Doğu kısmında Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyde Hoşdere Köyü ve TEM karayolu, güneyinde ise e-5 karayolu ve Firuzköy yer alır. İlçenin 2016 verilerine göre nüfusu 687 bin kişidir. 2770 km2 yüz ölçümüne sahip ilçenin rakımı ise 80 metredir. Esenyurt nüfusu son yıllarda iç göçlerin yanı sıra Romanya ve Bulgaristan’dan da büyük ölçüde göç almıştır. Bünyesinde toplamda 20 mahalle bulunduran Esenyurt’ta özellikle son zamanlarda artan nüfusuyla birlikte çarpık kentleşme oldukça hızlı ilerlemiştir. Yeni yapılanmaların sıklıkla görüldüğü ilçede haşere istilaları son derece yaygındır. Yeşillik alanlara yapılan imar planları neticesinde haşerelerle insanlar bir arada yaşamaya mecbur kalmıştır.

Böceklerden kurtulma yolları olarak kişiler veya kurumlar Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belgelere sahip profesyonel şekilde hizmet veren böcek ilaçlama firmalarından hizmet almalıdır. Yıllardan beri Esenyurt böcek ilaçlama firması olarak İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmet Saadetdere’de de devam etmektedir. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleri gibi tüm haşerelere karşı mücadele vardır.  Saadetdere böcek ilaçlama kapsamında tüm bu haşerelerden bölge sakinlerini Sentez Böcek İlaçlama başarılı bir şekilde kurtarmaktadır. Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınızda böcek sorunu yaşıyorsanız haftanın her günü ve saati firmamızı arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

 

Related Posts

cakmakli-bocek-ilaclama

Çakmaklı Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 5, 2018 | 0

Haşere türlerinin ev ve iş yerlerinde görülmesi, insanların temel kullanım alanlarında zararlı organizma varlığı anlamına gelmektedir. Söz konusu zararlılar, bakteri ve mikrop gibi, insanların bağışıklık sistemini çökerten, pek çok hastalığın…

okul-ilaclama

Okul İlaçlama

admin2 | Ekim 22, 2018 | 0

Çocukluk çağındaki bireylerin gününün en büyük kısmını geçirdiği okul alanlarında hijyenin yüzde yüz sağlanması gerekmektedir. Çünkü, direnci yetişkinlere göre daha düşük olan çocuklar daha çabuk hastalanır ve daha ciddi problemlerle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR