Saadetdere böcek ilaçlama

admin | Kasım 15, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt, İstanbul Büyükçekmece ilçesinin semtlerinden biriyken 2008 yılında Kıraç beldesiyle birleşerek ilçe haline geldi. Doğu kısmında Küçükçekmece Gölü, batısında Büyükçekmece, kuzeyde Hoşdere Köyü ve TEM karayolu, güneyinde ise e-5 karayolu ve Firuzköy yer alır. İlçenin 2016 verilerine göre nüfusu 687 bin kişidir. 2770 km2 yüz ölçümüne sahip ilçenin rakımı ise 80 metredir. Esenyurt nüfusu son yıllarda iç göçlerin yanı sıra Romanya ve Bulgaristan’dan da büyük ölçüde göç almıştır. Bünyesinde toplamda 20 mahalle bulunduran Esenyurt’ta özellikle son zamanlarda artan nüfusuyla birlikte çarpık kentleşme oldukça hızlı ilerlemiştir. Yeni yapılanmaların sıklıkla görüldüğü ilçede haşere istilaları son derece yaygındır. Yeşillik alanlara yapılan imar planları neticesinde haşerelerle insanlar bir arada yaşamaya mecbur kalmıştır.

Dünyadaki böcek türlerinin bir kısmı ekolojik döngü için son derece gerekli iken bir kısmı ise insan hayatı açısından son derece tehlikelidir. Böcekler, tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, ve humma gibi birçok ölümcül rahatsızlıklara  sebebiyet verebilir. Bunun yanı sıra kan emici böcekler doğrudan hastalık bulaştırabilir.

Böceklerden kurtulma yolları olarak kişiler veya kurumlar Sağlık Bakanlığı’nca onaylı tüm belgelere sahip profesyonel şekilde hizmet veren böcek ilaçlama firmalarından hizmet almalıdır. Yıllardan beri Esenyurt böcek ilaçlama firması olarak İstanbul genelinde vermiş olduğumuz hizmet Saadetdere’de de devam etmektedir. Hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahta kurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türleri gibi tüm haşerelere karşı mücadele vardır.  Sizde kişisel veya toplumsal alanlarınızda böcek sorunu yaşıyorsanız haftanın her günü ve saati firmamızı arayarak müşteri hizmetlerine ulaşabilir gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

 

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR