İstanbul Avrupa
Hemen Ara
0212 210 45 64
İstanbul Anadolu
Hemen Ara
0216 680 35 54
Kocaeli Hemen Ara
0262 641 98 72
İzmir Hemen Ara
0232 445 34 79

Yeşilkent Böcek İlaçlama

admin | Kasım 15, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcekler zaman zaman hepimizi tedirgin eden eklem bacaklılar sınıfı üyeleridir. Açık alanlarda dahi görülmesi bazı insanlarda panik hali yaratan bu canlılar, kapalı alanlarda yaşam alanlarımıza girdiğinde güvenliğimiz için büyük tehdit oluşturabilir. Haşereler dünya üzerinde en fazla türe ve taksona ait sınıf olduğu gibi hiçbir zaman nesli tükenmeyen, aksine en hızlı üreyen canlı grubuna aittir. Girdikleri her alana yumurtalarını bırakarak seri bir şekilde üreyebilir. Haşereler insan vücuduna yapışarak emilim yapar ve taşıdıkları mikropları insanlara bulaştırır. Bunun sonucunda kişilerde çeşitli bulaşıcı hastalıklar görülebilir. Haşerelerden kurtulmanın en etkili yolu ilaçlama yaptırmaktır. İzmir, Kocaeli ve İstanbul’da haşere ilaçlama işlemlerini başarılı bir şekilde gerçekleştiren Sentez Böcek İlaçlama uygun teknikler kullanmaktadır. İlaçlama çalışmalarını tıpkı diğer ilçe ve mahallelerde olduğu gibi Esenyurt Yeşilkent böcek ilaçlama işlemleri ile devam ettirmektedir.

Yeşilkent Böcek İlaçlama Servisi

Yeşilkent Böcek İlaçlama
Yeşilkent Böcek İlaçlama

Haşere problemi tüm zamanların en önemli sorunları arasındadır. Çok eski zamanlarda böcek ilaçlama hizmetleri bulunmadığı için birçok insanın zehirli böceklerle teması sonucu hayatını kaybettiği ve çeşitli salgın hastalıklara yakalandığı bilinir. Kan emici böcekler doğrudan hastalık bulaştırır. Bunun yanı sıra tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi risk sınıfına giren kalıcı hatta ölümcül sonuç doğurabilen hastalıklar görülebilir.

Sağlık Bakanlığı’nca onaylı firmalardan gelen profesyonel kişilerin ilaçlama yapılacak alanda gerekli keşfi yapması ve alan araştırmasına başlamasıyla ilaçlama yapılacak böcek türünün cinsi ve direnci belirlenir. Alanın büyüklüğü ve ilaçlama türü de saptandıktan sonra ilaçlama işlemine geçilir. Uygulama esnasında çevrede bulunan herhangi bir canlının kesinlikle zarar görmemesi sağlanır.

Esenyurt böcek ilaçlama olarak Yeşilkent böcek ilaçlama hizmeti bünyesinde hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı mücadele vermekteyiz. Sizde ev, iş yeri, otel, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda haşere sorunu yaşıyorsanız haftanın her günü ve saati hizmet vermekte olan Sentez Böcek İlaçlama müşteri hizmetlerimize ulaşıp gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

cakmakli-bocek-ilaclama

Çakmaklı Böcek İlaçlama

admin2 | Kasım 5, 2018 | 0

Haşere türlerinin ev ve iş yerlerinde görülmesi, insanların temel kullanım alanlarında zararlı organizma varlığı anlamına gelmektedir. Söz konusu zararlılar, bakteri ve mikrop gibi, insanların bağışıklık sistemini çökerten, pek çok hastalığın…

okul-ilaclama

Okul İlaçlama

admin2 | Ekim 22, 2018 | 0

Çocukluk çağındaki bireylerin gününün en büyük kısmını geçirdiği okul alanlarında hijyenin yüzde yüz sağlanması gerekmektedir. Çünkü, direnci yetişkinlere göre daha düşük olan çocuklar daha çabuk hastalanır ve daha ciddi problemlerle…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR