Yeşilkent böcek ilaçlama

admin | Kasım 15, 2017 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcekler zaman zaman hepimizi tedirgin eden eklem bacaklılar sınıfı üyeleridir. Açık alanlarda dahi görülmesi bazı insanlarda panik hali yaratan bu canlılar, kapalı alanlarda yaşam alanlarımıza girdiğinde güvenliğimiz için büyük tehdit oluşturabilir. Haşereler dünya üzerinde en fazla türe ve taksona ait sınıf olduğu gibi hiçbir zaman nesli tükenmeyen, aksine en hızlı üreyen canlı grubuna aittir. Girdikleri her alana yumurtalarını bırakarak seri bir şekilde üreyebilir. Haşereler insan vücuduna yapışarak emilim yapar ve taşıdıkları mikropları insanlara bulaştırır. Bunun sonucunda kişilerde çeşitli bulaşıcı hastalıklar görülebilir. Haşere problemi tüm zamanların en önemli sorunları arasındadır. Çok eski zamanlarda böcek ilaçlama hizmetleri bulunmadığı için birçok insanın zehirli böceklerle teması sonucu hayatını kaybettiği ve çeşitli salgın hastalıklara yakalandığı bilinir. Kan emici böcekler doğrudan hastalık bulaştırır. Bunun yanı sıra tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma ve humma gibi risk sınıfına giren kalıcı hatta ölümcül sonuç doğurabilen hastalıklar görülebilir.

Sağlık Bakanlığı’nca onaylı firmalardan gelen profesyonel kişilerin ilaçlama yapılacak alanda gerekli keşfi yapması ve alan araştırmasına başlamasıyla ilaçlama yapılacak böcek türünün cinsi ve direnci belirlenir. Alanın büyüklüğü ve ilaçlama türü de saptandıktan sonra ilaçlama işlemine geçilir. Uygulama esnasında çevrede bulunan herhangi bir canlının kesinlikle zarar görmemesi sağlanır.

Esenyurt böcek ilaçlama olarak Yeşilkent’te hamam böceği, kalorifer böceği, akrep, karınca, örümcek, halı böceği, bit, pire, kene, tahta kurusu, tahtakurdu, güve, çıyan, danaburnu, kakalak, mite, deri böceği, gümüş böceği, kulağakaçan böceği, sivrisinek, arı, tatarcık, salyangoz, tespih böceği, kertenkele, lağım faresi, çatı faresi, fındık faresi, pamuk faresi gibi tüm haşere ve fare türlerine karşı mücadele vermekteyiz. Sizde ev, iş yeri, otel, hastane, fabrika gibi kapalı alanların yanı sıra; park, bahçe, tarla gibi açık alanlarda haşere sorunu yaşıyorsanız haftanın her günü ve saati hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşıp gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

Çamlıca Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 22, 2018 | 1

İstanbul'un Üsküdar ilçesine bağlı Çamlıca semtinde yıllardır böcek ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde yerine getiren Sentez Böcek İlaçlama sadece tek bir telefon ile ilaçlama hizmetini gerçekleştirmektedir. İstanbul'da diğer ilçelerde olduğu…

Adalar Böcek İlaçlama

admin2 | Haziran 12, 2018 | 0

Adalar, İstanbul'un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar Böcek İlaçlama [caption id="attachment_357" align="alignleft"…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

7/24 BİZE ULAŞABİLİRSİNİZ

İstanbul, İzmir ve Kocaeli genelinde fare ilaçlama profesyonel fare ilaçlama hizmetleri için şubemiz olan fareilaclama.gen.tr sitesine ulaşabilirsiniz.

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR