Adalar Böcek İlaçlama

admin | Haziran 12, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Adalar, İstanbul’un Anadolu Yakasında bulunan yeşili ve mavisiyle, eşsiz doğa güzelliği ve nostaljik ev mimarisiyle tüm İstanbulluların özellikle haftasonları uğrak yeri olduğu yerlerden biridir. Adalar böcek ilaçlama hizmeti ile bu güzel yerde hijyeni sağlayabilirsiniz. Sentez Böcek İlaçlama firması ile bu hizmeti garantili bir şekilde alabilirsiniz.

Adalar Böcek İlaçlama Servisi

adalar-bocek-ilaclama
adalar-bocek-ilaclama

Yaz aylarıyla birlikte Adalarda sıkça görülen böcek ve haşereler; pire, hamam böcekleri, tahta kurusu, tahta kurdu, gümüş böceği, kulağakaçan, karınca, örümcek, güve, tespih böceği, solucan, salyangoz, tatarcık, kakalak…vb

Böceklerin ve haşereler nemli ve karanlık bölgelerde yaşarlar. Özellikle depo, bodrum katları, zemin katları, mutfak, banyo…vb yerleri çok sever ve buralarda beslenip çoğalırlar. Böcek ve haşerelere karşı kişisel yöntemlerinizle mücadele etmeniz imkansızdır çünkü çok çabuk çoğalıp yayılırlar… Bu nedenle Adalar Böcek İlaçlama sizlere böcek ve haşereler konusunda bilgilendirecek ve gerekli talimatları verecektir. Piyasada çok sayıda ilaçlama firması bulunmaktadır ancak bunların çoğu yasal mevzuata uymayan, insan ve çevre sağlığına zararlı, illegal ilaçlar kullanmaktadırlar. Bu nedenle Adalar Böcek İlaçlamaya güvenebilir ve kesin sonucu alabilirsiniz.

Bu böcek ve haşereler insanlar üzerinde çok sayıda hastalıklara neden olurlar bunlar arasında bazılarını sıralamak gerekirsek; böbrek yetmezliği, akciğer kanamaları, humma, dizanteri, AIDS, fil hastalığı, hepatit, bağırsak enfeksiyonları, çeşitli cilt hastalıkları, alerjik reaksiyonlar…vb

Bir böcek ısırığına maruz kaldığınızda ortaya çıkacak olan ilk belirtiler şöyle; şiddetli kaşıntı, deride döküntü ve kabarcık, kızarıklıklar, ishal, iştah kaybı, uykulu haller, dalgınlık, bilinç kaybı, havale, yüksek ateş, kusma, kas ağrıları, yorgunluk ve halsizlik…vb Bu belirtiler üç gün ve sonrası uzun sürerse derhal bir doktora gitmeniz gerekmektedir.

Adalar Böcek İlaçlama, farklı ilaçlar ve önemli teknikler ile en iyi fare ilaçlama hizmetlerini sunmaktadır. Buna paralel olarak Adalar böcek fare ilaçlama ekiplerinin özel olarak geliştirdikleri ve mekana ya da fare türüne göre değişkenlik de gösterebilen çeşitli metotların ortaya çıktığı uygulamalar da dikkat çeker. Hem ekonomik, hem çok etkili, hem de uzun vadeli sonuçlara sahip ilaçlamalar ile dileyen herkes bu ekiplerden faydalanabilir. Eğer siz de evinizi veya iş yerinizi farelerden kurtarmak istiyorsanız başarılı ve deneyimli çalışma kadromuzla hemen iletişime geçerek hizmetlerden yararlanabilirsiniz.

Adalar Böcek İlaçlama fiyatları, böceklerin ve haşerelerin türlerine, yoğunluğuna ve ilaçlanacak alanın metre karesine göre değişim göstermektedir. Yılların deneyimli kadrosu ile Sentez Böcek İlaçlama haşere konusunda Adalar böcek ilaçlama servisi ile Adalar sakinlerine yardımcı oluyor.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 2

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler