Akrep İlaçlama

admin | Ağustos 10, 2018 | 0 | Haşere Türleri

Akrepler insanların hayatlarına sızdığında pek çok tehlikeye neden olurlar. Genellikle kendilerini korumak amacıyla insanları sokarlar. Bunun sonucunda ise kişide yutkunmada güçlük, karıncalanma hissi, titreme ve iştahsızlık gibi reaksiyonlar görülebilir. Böyle bir durumla karşılaştığınızda vakit kaybetmeden en yakın sağlık kuruluşuna başvurmanız sizi birçok olumsuz sonuca karşı koruyacaktır. Bu tür akrep tehlikelerine karşı en önemli tedbir ilaçlamadır. Akrep ilaçlama, profesyonel bir şekilde yapıldığı takdirde herhangi bir sorun kalmayacaktır. Sentez Böcek İlaçlama, akrep ilaçlama hizmetini başarılı bir şekilde vermektedir.

Akrep İlaçlama Servisi

akrep-ilaclama
akrep-ilaclama

Günümüzde 1753 adet akrep türü olduğu bilinmektedir. Bu türlerin tümü zehirlidir ve zehrinin şiddeti rengine göre değişir. Koyu renkli akreplerin zehrinin daha fazla öldürücü olduğunu söylemek mümkündür. Binaların çatı katlarında, bodrumlarda, taş aralarında ve duvar yarıklarında barınır. Bahar aylarında evlere girer. Her türlü gıda ürününü tüketebildiği gibi daha çok ölü böcek ve farelerle beslenir. Akrepler yediklerinden  dolayı ve yaşadığı ortamların neticesinde vücutlarında en fazla zehri bulunduran canlılardan biridir. Bu yüzden insanların yaşam alanlarına sızdığında son derece tehlike yaratır. Diğer böcekler gibi yumurtlamaz, doğum yapar. Her doğumda yaklaşık 15, 20 adet akrep dünyaya gelir.

Esenyurt böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olarak tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Aynı zamanda kullanılan ilaçlar TSE gereğince insan ve hayvan sağlığına karşı son derece zararsızdır.

Sizde herhangi kişisel veya toplumsal yaşam alanlarınızda akrep sorunu yaşıyorsanız Sentez Böcek İlaçlama firmamıza ulaşarak, 7/24 hizmet vermekte olan müşteri hizmetlerimize ulaşarak akrep ilaçlama uygulaması hakkında aklınıza gelen her şeyi sorabilir ve yardımı alabilirsiniz. Akrep ilaçlama uygulaması alanında deneyimli uzman ekibimizin şikayetçi olunan alana gelip alanın büyüklüğünü ve akrebin direncini tespit etmesinin ardından gerçekleşir. İlaçlama yapılan alan akreplere karşı sterilize edilmiş olduğundan, uzun süre herhangi bir akrep türüyle karşılaşmak olası değildir. Diğer ilaçlama çeşitlerinde olduğu gibi akrep ilaçlama uygulamasında da  firmanın güvenilirliği dışında önemli olan bir husus ilaçlamanın düzenli periyotlar halinde devamlılığıdır. Akrep ilaçlama kaliteli ve garantili bir şekilde yapılarak buh tehlike uzaklaştırılmaktadır.

Related Posts

ciyan-nedir

Çıyan Nedir

admin | Ağustos 30, 2018 | 0

Aslında ismini pek çok kez duyduğumuz bu haşere hakkında, genel manada bilinen şeyler oldukça sınırlıdır. Diğer haşerelere göre daha farklı bir yapıda olan çıyanlar, çok fazla türe sahiptirler. Ayaklarında böcekleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler