Apartman İlaçlama

admin | Ağustos 22, 2018 | 0 | Haşere Türleri

Apartman ilaçlama, Sentez böcek ilaçlama şirketimiz tarafından başta Esenyurt olmak üzere İstanbul Avrupa yakasında ve tüm İstanbul genelinde ilçe, semt ve mahallelere yapılmaktadır.  İlaçlama şirketleri özellikle son yıllarda hızla artmış, pek çok firma ilaçlama sektöründe hizmet vermeye başlamıştır. Bu nedenle de çoğu insan hangi firmaya güveneceğini, hangi şirketler ile çalışacağına karar vermekte zorlanmaktadır. Firmamız Apartman ilaçlama konusunda alanında profesyonel ekiplerle çalışmaktadır.  Apartman, bina, bodrum, konut ve sitelerde kaliteli, güvenli ilaçlama yapmaktayız. Üstelik ilaçlama yaparken evinizi erk etmenize gerek yoktur.

Apartman İlaçlama Fiyatları

Apartman ilaçlama fiyatları şirketimizde oldukça uygundur. İstanbul genelinde hizmet veren ilaçlama şirketimiz, apartman ilaçlama konusunda özellikle Bakırköy ilçesinde etkili ve yoğun olarak hizmet vermektedir. Bakırköy halk sağlığı konusunda çalışmalarını sürdüren Bakırköy böcek ilaçlama şirketimize ulaşarak yaşam alanlarınızı kolayca ilaçlatabilirsiniz.

Peki, böcek ilaçlama firması seçerken neleri göz önünde bulundurmalıyız?

  • Firmanın yasal bir firma olduğunu kontrol etmeli, Bakanlıklardan alınması gereken belgeleri aldığına dair emin olunmalıdır.
  • İlaçlama firmasının internet üzerinden de siteleri olmalı, bu site üzerinden böcekler hakkında bilgiler vermeli,
  • Firmanın mutlaka günün her saatinde ulaşabileceğiniz bir çağrı merkezi hizmeti olmalı, dilediğiniz zaman müşteri temsilcilerine ulaşabilirsiniz.
  • İlaçlama sadece belirli böceklerle değil, tüm haşereler üzerinde uygulanmalıdır.
  • İlaçlama işlemlerinin ücreti çok pahalı ya da çok uygun asla olmamalıdır. Bu saydığımız özelliklerin hepsine ve daha fazlasına Esenyurt İlaçlama firmamız sahiptir.
  • Apartmanda Böcek İlaçlama İşlemi Nasıl Yapılmalıdır?

Apartman ilaçlama işlemlerinde dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

Bunlardan en önemlileri, öncelikle apartmanların, sitelerin ya da herhangi bir konutun ortak kullanım alanlarının ilaçlanması gerektiğidir. Çünkü ortak kullanım alanlarındaki hareketlilik, genellikle haşere faaliyetlerini de etkilemektedir.

  • Daha sonra site ya da apartman çevresinde bulunan bahçeler ilaçlanmalıdır. Çünkü pek çok haşere, özellikle de fareler, evlerimize ve apartmanlarımıza genellikle bahçeler üzerinden girmektedir.
  • Haşereler sadece bahçe kaynaklı olarak apartmanlara girmemektedir. Bir dairenin içerisindeki haşere tüm dairelere bulaşabildiği gibi, apartman içerisinde de hızla çoğalabilmekte ve yayılabilmektedir.
  • Haşereleri yine en çok çeken şeylerden biri de çöplerdir. Apartman içerisinde çöp bekletmek kesinlikle hatalı bir davranıştır. Bir an önce çöpleri çöp kutusuna atmak gereklidir.

Apartman ilaçlama, site ilaçlama, ev ilaçlama, konut ilaçlama gibi tüm yerleşim alanlarında en nitelikli hizmetlerle, en yetkin ilaçlamayı sizlere sunan Esenyurt Böcek İlaçlama firmamızın yanında böcek ilaçlama ana web sitemizi de ziyaret ederek zaman tüm haşerelerle ilgili sorunlarınıza çözüm bulabilirsiniz. Bizlere günün her anında ulaşabilir, evlerde ya da herhangi bir mekanda şikayetçi olduğunuz tüm haşerelerden anında kurtulabilirsiniz.

Related Posts

ciyan-nedir

Çıyan Nedir

admin | Ağustos 30, 2018 | 0

Aslında ismini pek çok kez duyduğumuz bu haşere hakkında, genel manada bilinen şeyler oldukça sınırlıdır. Diğer haşerelere göre daha farklı bir yapıda olan çıyanlar, çok fazla türe sahiptirler. Ayaklarında böcekleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler