Başakşehir Böcek İlaçlama

admin | Haziran 30, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ilaçlama firması olarak hizmet verdiğimiz Başakşehir’de en çok tercih edilen firma olarak senelerden beri siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Böceklerin sağlığımız üzerine oynadıkları büyük tehlike artık hemen herkes tarafından bilinmektedir. Özellikle cilt ve deri hastalıkları, haşerelerin gıdaların üzerine bulaşması ile gıda zehirlenmeleri, kaşıntı, deri döküntüsü gibi pek çok hastalık bizlere haşereler yoluyla geçmektedir. Dolayısıyla halkımız da ilaçlama yaptırtmak için bizlere sıklıkla başvurmaktadır.

Firmamızın İlaçlama Yöntemleri

Çağrı merkezi birimlerimize en çok sorulan sorulardan biri de ilaçlama sürecinde hangi yöntemin nasıl uygulanacağıdır. Yöntemler öncelikle haşere türüne göre belirlenmektedir. Elbette ki bir karıncaya uygulayacağımız işlemle fareye uygulayacağımız işlem aynı olmamaktadır. Aynı zamanda da haşerenin sayısı veya birkaç farklı türden haşere olması gibi konular da yöntem ve tekniklerin belirlenmesinde büyük rol oynamaktadır. İlaçlama yöntemlerimiz jel ve sıvı ilaçlama, kokulu ve kokusuz ilaçlama, fare istasyonları gibi farklı şekillerdedir.

İlaçlama Yaptığımız Alanlar

İlaçlama yaptığımız alanlar genellikle ev ve iş yerleri başta olmak üzere, bahçeler, parklar, otoyollar, sahil şeridi, toplu taşıma araçları, özel araçlar, kamyon kasaları, depolar, fabrikalar, yeme ve içme işletmeleri, okullar ve öğrenci yurtları, belediye binaları, konser alanları, spor salonları, tarihi binalar ve müzeler, bir evin sadece mutfak veya banyosu, apartmanların çatı veya bodrum katları gibi çok farklı alanlarda ilaçlama işlemi yapmaktayız. Ayrıca ilaçlama işlemlerimizi uygulayan elemanlarımız, her mekanda işlerini en kusursuz ve titiz şekilde yapmaktadır.

Başakşehir Böcek İlaçlama firması olarak bizler her haşere şikayetinizde sizlerin yanınızdayız. Çağrı merkezlerimize en uygun fiyatlarımızı sorabilir veya ilaçlama işlemi hakkındaki merak ettiklerinizi danışabilirsiniz. Müşteri temsilcilerimize 24 saat ulaşabilirsiniz.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 2

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler