Bayrampaşa Böcek İlaçlama

admin | Ağustos 2, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi yıllardan beri kaliteli, hızlı ve ekonomik hizmet anlayışı ile İstanbul’un tüm ilçe ve mahallelerinde böcek ve farelere karşı mücadele etmektedir. İnsanların kanını emerek yaşamını sürdüren haşereler; tifo, dizanteri, verem, veba, tifüs, cilt hastalıkları, sıtma, humma vb. birçok bulaşıcı, kalıcı ve ölümcül hastalığa sebep olur. Ayrıca yaşadığı pis alanlardan taşıdığı birçok virüs ve mikrobu insanların yaşam alanlarına girerek açıkta kalan besinlerin üzerine bırakır. Haşere sorunu ciddi sağlık sorunlarına kapı açtığından Sentez Böcek İlaçlama bu konuda sizlere yardım etmektedir.

Bayrampaşa Böcek İlaçlama Servisi

bayrampasa-bocek-ilaclama
bayrampasa-bocek-ilaclama

Bayrampaşa böcek ilaçlama servisi olarak en çok böcek ve fare şikayeti aldığımız bölgeler başlıca şu şekildedir; Altıntepsi, Cevatpaşa, İsmet Paşa, Kartaltepe, Kocatepe, Muratpaşa, Ortamahalle, Terazidere, Vatan, Yenidoğan ve Yıldırım mahalleleridir. Yaşam alanlarınız içinde herhangi bir böcek veya fare türü ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan ve zaman kaybetmeden profesyonel ilaçlama firmalarından böcek ve fare ilaçlama uygulamaları almanız gerekir.

Bireysel veya toplumsal yaşam alanlarınıza girdiğinde hızlı bir şekilde üreyerek, istila haline dönüşen böcek ve fare türleri şunlardır; hamam böceği, halı böceği, tahta kurdu, kakalak, eşek arısı, mayt, kene, kertenkele, tahtakurusu, lağım faresi, kırkayak, yaban arısı, örümcek, kalorifer böceği, pire, güve, kulağakaçan böceği, ev faresi, akrep, salyangoz, yılan, uyuz böceği, bit, akar, çekirge, gümüş böceği, çıyan, teşbih böceği, tatarcık, sivrisinek, sinek, mite ve karıncadır.

Haşerler pek çok hastalığa kapı açarlar. Özellikle bağışıklık sistemi zayıf olan kişiler bu hastalıklara daha hızlı yakalanmaktadır. İlaçlama işlemi hem ev hem de işyerlerine başarılı bir şekilde uygulanmakta ve başarılı sonuçlar alınmaktadır. İlaçlama türleri arasında kokulu, kokusuz, jel, sıvı vefare ilaçlama teknikleri bulunmaktadır. Hangi işlemin uygulanacağı haşere problemine göre farklılık gösterecektir. Siz de yaşam alanlarınız içinde herhangi bir haşere çeşidi sorunu yaşıyorsanız Bayrampaşa böcek ilaçlama servisine ulaşarak, müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz. Sentez Böcek İlaçlama haftanın 7 günü 24 saati hizmet vermekle beraber aklınıza takılan tüm soruları çağrı merkezine ulaşarak sorabilirsiniz.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 0

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler