Beylikdüzü Böcek İlaçlama

admin | Haziran 16, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Hızlı üreyen ve yaşam alanlarımızı kolayca istila eden böceklerden kurtulmak için şirketimizden ve Beylikdüzü böcek ilaçlama servislerimizden hizmet alabilirsiniz. Şirketimiz, Esenyurt ilçesinde uzun yıllardır çalışmalarını ve faaliyetlerini sürdürmektedir. Esenyurt’un bütün semtlerinde hizmet vermektedir. Hizmetlerimiz, Beylikdüzü’nün ve tüm İstanbul ilçelerinin semtlerini ve mahallerini kapsamaktadır.

Dünya standartlarında hizmet veren ve rakiplerine daima öncülük eden şirketimiz, işlemlerinde Sağlık Bakanlığı onaylı ilaçlar kullanmaktadır. Sağlığınızı böceklerden korurken, sağlıklı ve güvenli yolları tercih etmektedir. Haşere türlerine özgü tekniklerle ilaçlama yapmaktadır. İşlemlerinde en kaliteli ekipmanları kullanmaktadır. Haşerelerin yoğunluğuna ve alanın büyüklüğüne göre profesyonel olarak ilaçlarını ve dozunu ayarlamaktadır.

Garantili İlaçlama Tekniklerimiz

  • Sıvı ilaçlama
  • Jel ilaçlama
  • Kokusuz ilaçlama
  • Kokulu ilaçlama
  • Fare istasyonları

İlaçlama Hizmet Alanlarımız

Beylikdüzü böcek ilaçlama hizmetlerimiz, ev, depo, işyeri, anaokulu, yuva, havalandırma, restoran, bahçe, tarla, bağ, fabrika, cafe, sağlık ocağı, pastane, fırın, hastane, postane, sinema salonu, tiyatro salonu, fuar alanı, konser alanı gibi alanları ve daha çok sayıda açık ve kapalı alanı kapsamaktadır.

Böcekler, besin bulabilmek için pek çok alana giriş yapabilmektedir. Doğal yaşam alanlarında yaşamlarını sürdüren böcekler, aç kaldıklarında kapalı mekanlara da girerler. İnsanların besinlerine ortak olmakta ve eşyalarına zarar vermektedirler. Besin buldukları alana yerleşen böcekler, yuvalarını bu alanlarda kurarlar. Üremelerini de pis ve nemli alanlarda kurdukları yuvalarında gerçekleştirirler. Kısa sürede üredikleri için de, kısa zaman içerisinde o alanı istila edeler. Servislerimiz, haşerelerin ve farelerin yuva yapabileceği her alanda uygulama yapmaktadır.

Beylikdüzü’nde Hizmet Verdiğimiz Alanlar

  • Gürpınar
  • Kavaklı
  • Yakuplu

Açık ve Kapalı Her Alanda Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar

Kırkayak, sinek, örümcek, akrep, Amerikan hamam böceği, kene, kakalak, güve, ev faresi, mite, eşek arısı, kertenkele, Alman hamam böceği, yılan, tahtakurdu, sıçan, sivrisinek, pamuk faresi, karafatma, kalorifer böceği, hamam böceği, tatarcık, mayt, kör fare, karınca, kulağakaçan böceği, tahtakurusu, halı böceği, çatı faresi, pire, akar, çıyan, salyangoz, teşbih böceği, yaban arısı, fındık faresi, gümüş böceği, çekirge, uyuz böceği, lağım faresi.

Beylikdüzü böcek ilaçlama servislerimiz tarafından yapılan uygulamaların tümü, ekonomik olarak gerçekleştirilmektedir. Böceklerden kurtulmak için şirketimize başvurabilirsiniz. Şirketimizden 7/24 hizmet talep edebilirsiniz.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 2

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler