Böceklerle Baş Etmek Kolay Değil

admin | Ağustos 19, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcek ilaçlama uygulaması, son derece dikkat, tecrübe, bilgi ve uzmanlık gerektiren bir işlemdir. Sıradan bir böcek ilacı ile dünya üzerinde yüz binlerce türü bulunan ve her bir türü apayrı özelliklere sahip olan böceklerin hepsini etkisiz hale getiremezsiniz. Her böceğin dayanıklılığı, direnci ve vücut yapısı farklıdır. Bu nedenle her biri için farklı türde ilaç ve ilaçlı mücadele tekniği kullanılarak müdahale yapılması gerekmektedir. Aksi durumda, böcek haşere ve kemirgenlerden kurtulalım derken, bunların sayısını arttırabilir, dirençlerini güçlendirebilir, en önemlisi de kendi sağlığınıza olumsuz etkileri olan kimyasalın etkisi ile kendinize zarar verebilirsiniz.

Bir diğer uzmanlık isteyen yöntem de fare ilaçlama işlemidir. Bunun pek çok nedeni vardır. Sıralamak gerekirse;

  • Fareler son derece zeki hayvanlardır. Herhangi bir tehdit ya da saldırı sezdiklerinde savunmaya geçerler.
  • Bazı fare türleri son derece tehlikeli ve saldırgandır. Onlarla mücadele edeyim derken canınızı tehlikeye atmayın.
  • Fareler en dayanıklı hayvanların başında gelirler. Kolay kolay ilaç ve darbelerden etkilenmezler. Bu nedenle onlar için hazırlanan özel yöntem ve ilaçlar kullanılmalıdır.

Bu nedenlerden dolayı, fareler için özel olarak hazırladığımız ilaçlar ve fare istasyonları, en etkili ve sonuç getiren çözümlerdir. Ancak bu çözümlere bireysel yöntemlerle ulaşmak mümkün değildir. Tüm bunlardan ötürü, gerek böcek gerek ise fare olsun, profesyonel Esenyurt böcek ilaçlama şirketi tarafından kullanılan özel tekniklerle onlara karşı mücadele sergilenmesi, hem sizi büyük bir zahmet ve uğraştan kurtaracak, hem de sorunu kökten çözmüş olacak. Amatör firmalardan alınan hizmette kullanılan yanlış ilaçların, kimyasal zehirlenmelere neden olduğu bilinirken, sizlere tavsiyemiz, firma seçerken, kendini kanıtlamış, güvenilir ve Sağlık Bakanlığı tarafından onay alan firmaları tercih etmenizdir. Aksi durumda böcek sorununun da ötesinde farklı olumsuzluklar da yaşayabilirsiniz.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 2

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler