Büyükçekmece Böcek İlaçlama

admin | Haziran 15, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Pest kontrol hizmetleri, şirketimiz tarafından İstanbul genelinde ekonomik koşullarda uygulanmaktadır. Büyükçekmece böcek ilaçlama servislerimiz, yaşam alanlarımızın tümünde bulunan böcekleri kontrol altına almaktadır. Sağlık Bakanlığı ilaçlarla uyguladığı kontrol işlemleri ile %100 başarılı sonuçlar sağlamaktadır.

Büyükçekmece’de İlaçlamanın Önemi

Kumburgaz, Mimarsinan, Tepecik ve Celaliye semtlerinde hizmetlerimiz 7/24 sürmektedir. Büyükçekmece denize yakın konumundan ötürü, birçok böcek türüne ev sahipliği yapmaktadır. Nemli alanlarda üremesini gerçekleştiren böcekler, ilçede kendilerine kolayca yuva bulabilmektedir.

Bitki örtüsü bakımından zengin olan ilçede, haşere yoğunluğu da fazlardır. Zira bitki örtüsünün bulunduğu her alanda, çeşitli böcek türleri bulunabilmektedir. Ot obur olan haşereler, park, bahçe, tarla gibi alanlarda kendilerine yuva yapabilmektedir. Ancak bazı böcek türleri, insanların gıdaları ile beslenebilmektedir. Ayrıca dış alanlarda yuva yapan haşereler, yuvalarının yağmur suları ile dolması sonucunda iç mekanlara giriş yapabilir. Bu mekanlarda kendilerine yiyecek bulmaları sonucunda, bu alanlarda yuvalarını kurabilirler. Yuvalarını kurdukları yeri, kısa süre içerisinde istila edebilirler. Zira üremelerini, çok kısa bir zaman dilimi içerisinde gerçekleştirirler. Büyükçekmece böcek ilaçlama servislerimiz, açık ve kapalı alanların tümünde yuva kurabilmektedirler.

Haşereler Kapalı Alanlara Nasıl Geçiş Sağlar?

  • Tuvaletlerden
  • Açıkta bırakılan camlardan ve kapı aralıklarından
  • Dışarıdan satın alınan eşyalar üzerinden
  • Evcil hayvanların üzerinden
  • Kalorifer ve su borularından çıkan sızıntılardan
  • Tuvalet borularından

Haşereleri kontrol altına alabilmek için bu alanlarda kapsamlı olarak ilaçlama yapmak gerekmektedir. Bu işlem de ancak, kaliteli Büyükçekmece böcek ilaçlama firmaları tarafından yapılabilmektedir. Zira haşerelerin türünü ve alana giriş sağladıkları noktayı tespit etmek, profesyonellik gerektirmektedir.

Fareler de yaşam alanlarımıza giriş sağlamakta ve çeşitli yollarla bizlere zarar vermektedir. Şirketimizden, ekonomik olarak fare ilaçlama hizmeti de alabilirsiniz. İşlemlerimizin tümü, uygun fiyatlarla yapılır.

Açık ve Kapalı Alanlarda Kontrol Altına Aldığımız Zararlı Canlılar

Kalorifer böceği, teşbih böceği, akar, sinek, kertenkele, kulağakaçan böceği, tatarcık, salyangoz, Amerikan hamam böceği, lağım faresi, çıyan, mite, karafatma, yaban arısı, çekirge, akrep, güve, sıçan, kene, halı böceği, pire, mayt, kırkayak, kakalak, gümüş böceği, ev faresi, sivrisinek, çatı faresi, uyuz böceği, fındık faresi, örümcek, yılan, kör fare, karınca, Alman hamam böceği, tahtakurdu, eşek arısı,   bit, tahtakurusu, hamam böceği, pamuk faresi.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 2

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler