admin | Aralık 11, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi Böcek İlaçlama

Haşere problemi her dönemin başlıca kabuslarından biridir. Geçmişte büyük kitlelerin ölümüne dahi sebep olan böcek ve haşere istilaları; pek çok salgın ve ölümcül hastalığı beraberinde getirmektedir. Günümüzde bu hastalıkların büyük bir kısmının tedavisi bulunmuş, bazıları ise gelişmiş ülkelerde tamamen ortadan kalkmış olsa da; sıtma, kolera, tifo, dizanteri gibi haşereler yoluyla insanlara geçen bazı hastalıklar geri kalmış ülkelerde hala ölümcül sonuçlara sebep olmaktadır. Bu hastalıklar canlı hücreler yoluyla ortaya çıktığı için mutasyona uğrayarak üretilen tedavilere karşı koyabilmektedir. Dolayısıyla karşılaşılacak vakanın boyutu tespit edilemez. Bu sebepten ötürü haşerelerin hayatımıza dahil olmasını engellememiz yapılacak en doğru korunma yöntemidir. Cumhuriyet Mahallesi Esenyurt böcek ilaçlama firmamız; halkın sağlığını haşerelerin sebep olduğu bu hastalık ve risklerden korumak adına 7 gün 24 saat böcek ilaçlama hizmeti vermektedir.

Biz Kimiz?

Şirketimiz, onlarca yıldır sektörün en tepesinde bulunan, rakiplerinden farklı olarak insan sağlığını ve müşteri memnuniyetini her şeyden üstün tutan bir firmadır. Çalışmalarında temel prensip olarak kamu sağlığını benimseyen firmamız; haşerelerin zararlarını göz önünde bulundurarak haşere istilalarına kesin ve etkili çözümler üretmektedir. Haşere ilaçlama hizmetinden tüm vatandaşların faydalanabilmesi için en ekonomik ilaçlama fiyatları ile uygulamada bulunan Esenyurt Cumhuriyet Mahallesi böcek ilaçlama ekiplerimiz; bu hizmeti kesin sonuç garantisi ile sağlamaktadır. Sağlık Bakanlığı’nca onaylanan, doğa dostu ve insan sağlığına zararsız haşere ilaçları; haşere ve böcekler dışında hiçbir canlıya zarar vermemektedir. Haşereler üzerinde ise kesin ve öldürücü sonuçlara sahiptir. Kesin sonuç garantili ilaçlama yöntemlerimiz; haşere türleri için özel olarak belirlenmekte olup ilaçlanacak alanın ve çevresel faktörlerin durumuna göre değişiklik göstermektedir. 

En Sık Tercih Edilen İlaçlama Yöntemleri Nelerdir?

Haşere ilaçlamada ilkel yöntemler, haşerelerin tepkisel hafızaları ve nesilden nesle aktarım sonucu bağışıklık kazanmaları sebebiyle hiçbir çözüm sağlamamaktadır. Bununla da kalmayıp, hayli zahmetli olan bu yöntemler insan sağlığına zararlı durumlara da yol açmaktadır. Bu nedenle, haşerelerden kesin olarak kurtulabilmek için profesyonel teknikler ve modern ilaçlar kullanılmalıdır. Cumhuriyet Mahallesi böcek ilaçlama firması olarak bizler bu durum doğrultusunda özel ilaçlama teknikleri kullanmaktayız. Bazı değişkenlere göre belirlenerek uygulanan ilaçlama yöntemlerimiz özetle şu şekildedir:

  • Sıvı İlaçlama: Kapalı ve açık alanlarda uygulanan bu ilaçlama yöntemi böcek, sürüngen, kemirgen gibi tüm haşere türleri için sonuç veren etkilere sahiptir. Kullanılacak ilaç ve ilaç miktarı alanın durumuna göre belirlenmektedir. Bu yöntem, kısa sürede etkili sonuç sağlamakta olup talimatlara uyulması halinde uzun yıllar etkisini korumaktadır. Sıvı ilaçlama iki şekilde uygulanmaktadır:
  1. Kokulu İlaçlama: Bu yöntem, kapalı alanlarda daha etkili sonuçlar vermektedir. İlaçlama esnasında alanın boşaltılması, işlemden sonra bir süre kapalı tutulması gerekir.
  2. Kokusuz İlaçlama: Kokulu ilaçlamanın yapılamadığı durumlarda gerçekleştirilir. Hastane, okul gibi büyük alanlarda tercih edilmektedir. 
  • Jel İlaçlama: Hamam böceği ve kalorifer böceği için tercih edilir. Kısa sürede sonuç sağlayan yöntemlerden biridir. 

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 0

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler