Esenyurt Belediyesi Böcek İlaçlama

admin | Haziran 29, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt Belediyesi Böcek İlaçlama şubemiz, güvenilir hizmetin ilçede tek adresidir. Yalnızca TSE onaylı ilaçlar kullanılmaktadır. Hizmetlerimiz en kaliteli yöntemlerle, en uygun koşullarda uygulanmaktadır.

7/24 Kaliteli Hizmeti

Belediye ilaçlama servisleri, kimi zaman hizmet taleplerinize geç geri dönüş yapmaktadır. Sizlere günler, hatta haftalar sonrasına randevu verebilmektedirler. Günler sonrasına verilen hizmetler, hiçbir sonuç vermemektedir. Böceklerden kurtulmak için hemen harekete geçilmeli ve en kısa sürede hizmet alınmalıdır. Haşereler, yumurtlama yolu ile üredikleri için bu işlemi hızlı gerçekleştirebilirler. Çok kısa bir süre içerisinde, yaşam alanlarınızı istila edebilirler. Kontrole alınamaz bir hale gelebilirler. Bu yüzden vakit kaybetmeden harekete geçmek gerekir. Ancak bu, maalesef bazı belediye ilaçlama firmaları ile mümkün değildir.

Esenyurt belediyesi böcek ilaçlama servislerimiz, sizden gelen talepleri anında değerlendirmeye almaktadır. En kısa sürede sizlere en yakın servisini yönlendirmekte ve kısa sürede haşereleri kontrol altına almaktadır. 7/24 verdiğimiz hizmetlerle, kalıcı çözümler sağlamak adına çalışmaktayız.

İlaçlama Fiyatları

Şubemiz, en uygun fiyatlarla hizmet alabileceğiniz adrestir. İlçe halkının memnuniyeti adına, tüm semtlerde piyasanın çok altında fiyatlarla işlem yapmaktayız. Servislerimiz, uygun fiyatları kaliteli hizmetle sunmaktadır. Her zaman çözüm odaklı çalışmakta ve en iyi yöntemlerle işlem yapmaktayız.

Uzman personellerimiz, size en uygun yöntemle tüm haşere türlerini etkisiz hale getirmektedir. Özel eğitimlerden geçen elemanlarımız, haşerelerin üzerinde etki sağlayacak ilacı bilmektedirler. Uygulanacak alana göre yöntemlerini özenle seçmekte ve ilacın dozunu ayarlamaktadır. Haşere ile mücadele işlemlerimiz profesyoneller tarafından gerçekleştirilmektedir.

Garantili Yöntemlerimiz

  • Sıvı İlaçlama
  • Kokulu İlaçlama
  • Kokusuz İlaçlama
  • Jel İlaçlama
  • Fare İstasyonları
Kalıcı olarak yaşam alanlarınızdan uzaklaştırdığımız haşere ve fare türleri

Kalorifer böceği, karınca, halı böceği,  lağım /çatı/ fındık /pamuk/ev faresi, pire, Amerikan/ Alman hamam böceği, tahtakurusu, çekirge, akrep, tahtakurdu, kertenkele, kakalak, güve, karafatma, kırkayak, sivrisinek, mayt, eşek arısı, akar, tatarcık, çıyan, kene, kulağakaçan böceği, tesbih böceği, uyuz böceği, gümüş böceği, yaban arısı, salyangoz, mite, örümcek, bit, sinek, sıçan, yılan gibi zararlı canlı türleri üzerinde etkili ilaçlama yöntemlerimizle işlem uygulamaktayız. Uyguladığımız bu yöntemler sayesinde kısa sürede kalıcı sonuçlara ulaşmakta ve yaşam alanlarınızı sterilize etmekteyiz.

Esenyurt belediyesi böcek ilaçlama hizmetlerimiz, Ardıçevler, Haramidere, Esenyurt, Kıraç, Mehterçeşme ve Saadetdere semterini kapsamaktadır.

Müşteri temsilcilerimizden dilediğiniz gün ve saate randevu talep edebilir, böceklerden kısa sürede kurtulabilirsiniz.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 0

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler