Esenyurt Böcek İlaçlama

admin | Ağustos 15, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Böcekler dünya üzerinde 6 ila 10 milyon arasın nüfusa ve yeryüzünde 800 bini aşkın türe sahiptir. Bu sayının da her geçen gün yeni türden böcekler ile değiştiği bilinmektedir. Kutuplardan okyanuslara kadar sıcak ya da soğuk her türlü bölge de yaşamlarını sürdürebilme özellikleri olan bu canlıları nüfus oranında baz alacak olursak insanlardan sonra evrende bulunan ikinci canlı olarak sıralayabiliriz. İnsanlar ve ekosistem için önemli bir döngü sağlayarak besin ve ihtiyaçları karşılayacak canlılarda böceklerdir.
Familyası bu kadar geniş olan bu tür insan hayatında oldukça zararlı etkilere sahiptir. En baş faktör karşılaştığımız zaman görüntü olarak insanları rahatsız etmek gibi gelse de aslında içsel sebepleri daha etkili ve tehlikelidir.
Tarım alanlarında meyve ve sebzelerin üzerinde konaklayan böcekler dışkı ve salya ile birçok yiyeceğe zehir ve virüs bulaştırır. Dolaylı yoldan insanların bunları tüketmesiyle ise çeşitli bulaşıcı hastalıklar salgılanır. Tarım alanlarını belirli periyotlar halinde devamlı olarak ilaçlamak bu sorunun önüne geçecektir.
İnsanların yaşam alanlarına sızan haşereler yine buralarda da aynı zararı vermektedir. Açıkta bulunan besinlerin üzerinde gezerek taşıdıkları mikrobu bulaştırırlar. Üremeleri halinde barındıkları alanın her yerine kolayca dağılabilirler. Özellikle karanlık, bakımsız ve ıslak yerleri tercih ettiklerinden mutfak ve banyoda daha dikkatli olunması gerekmektedir.
Esenyurt böcek ilaçlama olarak haftanın her günü ve saati kişilerin güvenliği için hizmet vermekteyiz. Profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilen bu uygulama sonrasında herhangi bir böcek şikayeti kalmayacaktır.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 2

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler