Ev İlaçlama

admin | Haziran 12, 2018 | 0 | Hizmet Bölgeleri

Esenyurt ev ilaçlama servisimiz, Esenyurt ilçesinde ve İstanbul’un tüm ilçelerinde evlerde bulunan haşere ve fare türlerini kontrol altına almaktadır. Ekonomik ve güvenilir hizmetlerimizle, ilçe halkına sağlıklı yaşam alanları oluşturmaktayız. Haşere ve fare türlerinin tümünü kontrol altına alan servislerimiz, günün her saati işlem yapmaktadır.

 

 

Evde Haşere Kontrolün Önemi

Evde haşere kontrolü yapılması, direkt olarak insan sağlığı ile ilgilidir. Zira böceklerin ve farelerin bulunduğu alanlar, sağlıksız alanlardır. Yuvalarından bakteri taşıyan böcekler, bakterileri kişisel alanlarımıza sokarlar. Direkt olarak vücut direncini düşüren bakteriler, salgın hastalıkların yayılmasını sağlarlar. Birçok salgın hastalığın yayılmasını da, yine böcekler sağlamaktadır. Hayvanlarda bulunan hastalıkları da yine böcekler insanlara bulaştırmaktadır.

Sağlığa Zararlı Fareler ve Böcekler

Kalorifer böceği, sinek, bit, kör fare, mite, kırkayak, lağım faresi, güve, karafatma, uyuz böceği, akar, tatarcık, kulağakaçan böceği, kertenkele, tahtakurusu, gümüş böceği, Amerikan hamam böceği, halı böceği, mayt, Alman hamam böceği, kakalak, çıyan, sıçan, yaban arısı, akrep, salyangoz, kene, fındık faresi, karınca, pire, ev faresi, eşek arısı,  teşbih böceği, sivrisinek, yılan, çatı faresi, hamam böceği, örümcek, tahtakurdu, çekirge, pamuk faresi.

Haşere ile mücadele eden şirketimiz, fare ilaçlama hizmeti de verilmektedir. Sektördeki en güvenilir ve en iyi böcek ilaçlama firmasıyız. TSE onaylı ilaçlarla işlem yapmaktayız.

Böcekler Nerede Yuva Yapar?

Böcekler ve fareler, kuytu köşe alanlarda yuva yapmaktadır. Dar ve nemli alanlarda yuvasını kuran böcekler, hızla çoğalırlar. Nemli alanlarda yuva yaptıklarından, tuvalet, banyo, kömürlük, havalandırma, duvarların arasında, mutfakta bulunabilmektedir. Bulundukları alanlar, virüs ve mikropları yaymasını kolaylaştırmaktadır.

Küçük haşere türleri parke aralıklarında, eşyaların üzerinde, bazı parazit türleri de evcil hayvanlar üzerinde de bulunabilmektedir. Dolayısıyla ev ilaçlama işlemleri, kapsamlı olarak gerçekleştirilmelidir.

Tecrübeli elemanlarımız, detaylı olarak evlerinde en iyi ekipmanlarla böcek ilaçlaması yapmaktadır. Kapsamlı, garantili ve kaliteli hizmetlerimizin tümü ekonomiktir. Çağrı merkezimizden, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Related Posts

zeytinburnu-bocek-ilaclama

Zeytinburnu Böcek İlaçlama

admin | Haziran 22, 2020 | 0

Böcek ve kemirgen türlerinin yaşam alanlarımızda oluşturduğu problemlerin kısa sürede çözümü için profesyonel böcek ilaçlama hizmetlerinden faydalanılması gerekmektedir. İlaçlama sektöründe hizmet vermekte olan Zeytinburnu Böcek İlaçlama servisi olarak Sentez Böcek…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler