Evdeki Böcekten Kurtulmanın Yolları

admin | Temmuz 5, 2018 | 0 | Haşere Türleri

Evdeki böcekten kurtulmanın yolları arasın kesin çözüm veren tek yöntem profesyonel ev ilaçlama uygulaması yaptırmaktır. Evlerimize böcekler genellikle dışarı kaynaklı girse de nedense pek çok kişi için dışarıdaki haşereler rahatsız edici olmazken, evlerimizdeki haşereler oldukça can sıkıcı olabilmektedir. Bu nedenle de evdeki böcekten kurtulma yolları konusunda pek çok yol ve yöntem oluşturulmuştur. Peki, böceklerin evlerimize girişini en aza indirmek için neler yapılmalıdır?

  • Dikkat etmeniz gereken ilk şey, özellikle bahçe içinde olan binalarda, kapı ve pencerelerimize tel veya sineklik taktırmaktır. Böylece haşere girişinin pencereden olan kısmını yok etmiş oluruz. Özellikle evlerimize pire ve kalorifer böceklerinin girişi bu şekilde az da olsa önlenebilir.
  • Evimizin temizliğine dikkat etmek ise haşere faaliyetlerini en aza indirmek için oldukça önemlidir. Çünkü tozlu ve pis evlerde haşereler hızla çoğalabilir ve onlardan kurtulmak imkansız hale gelir.
  • Evlerimize ayakkabılarımızla girmek ise oldukça hatalı ve yanlıştır. Dışarıda bulunan mikroplara ek olarak bir de haşere yumurtalarını evlerimize ayakkabılarımız ile sokarız. Çünkü sokaklarda, bahçelerde milyonlarca bu haşereden bulunmaktadır.
  • Evlerde çöp bekletmek de oldukça yanlıştır. Çünkü çöpler pek çok maddenin bir araya geldiği bir bileşen olduğu için çürümeye yatkındır. Çürükçül de beslenen çoğu haşere çöplerin kokusunu alarak evimize girer. Özellikle çürükçül beslenen kırkayaklar için çöpler oldukça davet edicidir.
  • En etkili koruma ve yöntemi elbette ki böcek ilaçlaması yaptırmaktır. Önemlere ek olarak böcek ilaçlaması yapmak sizlerin haşerelerle hiçbir şekilde karşılaşmamanızı sağlar.

Esenyurt Böcek İlaçlama olarak sizlere sunduğumuz tüm hizmetlerimiz alanında garantili olmakla birlikte oldukça ekonomiktir. Bizlere ulaşmak için müşteri temsilcilerimize 7/24 ulaşabilirsiniz.

Ev İlaçlama Fiyatları

Ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken bütün kesimlerin bütçesine uygun olarak maliyetler belirlenir. Evdeki böceklerden kurtulmak için denenen geleneksel yöntemler sonuç vermemekle beraber haşerelerin sayısının çoğalmasına neden olur. Özel yaşam alanımız olan evlerimizde evdeki böcekler ile mücadele için böcek ilaçlama şirketleri ile irtibata geçmeli ve profesyonel ev ilaçlama uygulaması yaptırmalısınız. Bu bağlamda firmamızda ev ilaçlama fiyatları hesaplanırken;

  • İlaçlama yapılacak haşerenin türü ve yoğunluğu
  • İlaçlama sırasında kullanılacak ilaç miktarı
  • İlaçlama yapılacak alanın metrekare cinsinden büyüklüğü belirleyici olur.

Ev ilaçlama fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak ve evdeki böceklerden kurtulmak için Esenyurt Böcek İlaçlama firmamızı 7 gün 24 saat arayabilir, uygun ödeme koşullarından yararlanabilirsiniz.

Ev İlaçlama Şirketleri

Ev ilaçlama şirketleri arasında yılların tecrübe ve birikimi ile İstanbul  ili ve tüm ilçelerinde faaliyet gösteren Esenyurt Böcek İlaçlama firmamız Sağlık Bakanlığından onaylı olup, bütün yasal prosedürleri yerine getirmiştir. Ev ilaçlama uygulamasından kullandığımız böcek ilaçları TSE damgalı olup, sağlığınızı tehdit edecek hiçbir unsur bulundurmamaktadır. Sizin de başınız haşereler ile dertte ise firmamızı 7/24 arayabilir, indirimli fiyatlarımızdan yararlanabilirsiniz.

Related Posts

ciyan-nedir

Çıyan Nedir

admin | Ağustos 30, 2018 | 0

Aslında ismini pek çok kez duyduğumuz bu haşere hakkında, genel manada bilinen şeyler oldukça sınırlıdır. Diğer haşerelere göre daha farklı bir yapıda olan çıyanlar, çok fazla türe sahiptirler. Ayaklarında böcekleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler