Fare İlaçlama

admin | Haziran 20, 2018 | 0 | Haşere Türleri

Esentyurt ilçesinde, aralıksız çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Fare ilaçlama hizmetlerimizle de, halk sağlığını koruma altına almaktayız. Haşereler kadar, kemirgenlerde insanların sağlığını tehdit eden zararlı canlılardır. İlçe genelinde, en kaliteli fare ilacı ile en iyi yöntemlerle başarılı çözümler üretmekteyiz. Sağlık Bakanlığı ruhsatlı şirketimiz, çözüm odaklı çalışmaktadır.

Kaliteli İlaçlama Nasıl Yapılır?

Kaliteli fare ilaçlama hizmeti almak için Esenyurt şubemize gelebilirisiniz. Şirketimizde yalnızca uzman personellerle hizmet verilmektedir. Çok çeşitli fare türleri bulunmaktadır. Her biri üzerinde uygulanacak teknik farklılık göstermektedir. Esenyurt fare ilaçlama şirketleri içerisinde kaliteli hizmet verenler şirketler bunu bilmektedir. Bizde bu sebeple personellerimizi İl Sağlık Müdürlüğü’nün verdiği özel eğitimlerden geçirmekteyiz. Personellerimiz, fare üniteleri ile tüm kemirgen türlerini kontrol altına almaktadır. Açık kapalı tüm yaşam alanlarında rahatlıkla kurulan üniteler içerisinde, birtakım yemler konulmaktadır. Konulan yemleri, fareleri kendisine çekmektedir. Zararlıların ölümleri burada gerçekleşmektedir. Bu sayede, siz onlara temas etmek zorunda kalmadan zahmetsizce farelerden kurtulmuş olursunuz. Uygulama sonrasında temizlik yapmanıza da gerek kalmaz.

Fareler Nerede Yuva Yapar?

Fareler türlerine göre açık ve kapalı alanlarda yuva yapabilmektedir. Örneğin çatı faresi, bodrum, körlük ve çatı katlarında yuva yapmaktadır. Sert dişleri ile burada muhafaza ettiğiniz eşyalarınızı kullanılamayacak hale getirmektedir.

Tarla fareleri, tarlalarda, parklarda toprak altında yuva kurmaktadır. Bu yüzden, ekinlere giden su gidişine engel olmaktadır. Çiftçileri bu şekilde maddi zarara uğratmaktadır.

Lağım faresi, kanalizasyonlarda yaşamaktadır. Tuvaletlerin içerisinden çıkarak, evlerimize, işyerlerimize geçiş sağlayabilirler. Buradaki bakterilerin ve virüslerin tümünü yaşam alanlarımıza sokarak hastalanmamıza neden olabilirler.

Kemirgenlerin sert dişleri olduğu kadar, güçlü tırnakları da vardır. Güçlü tırnakları ile üst katlardaki evlere bile rahatça tırmanabilirler.

Farelerin zararı, görüldüğü gibi hem cüzdanımızı, hem de sağlığımızı kötü şekilde etkilemektedir. Tek çözüm, fare ile mücadele eden uzman kuruluşlardan yardım almak olacaktır.

Ardıçevler, Mehterçeşme, Kıraç, Haramidere, Esenyurtve Saadetdere semtlerinde fare ilaçlama hizmetini profesyonelce sunan şirketimiz, sağlığınız kadar, cebinizi de düşünmektedir. Uygulamalarımız ekonomiktir. Tüm semtlerde dilediğiniz her an gün ve saatte hizmet talep edebilirsiniz.

Ayrıca Şişli fare ilaçlama servisimizde Şişli ve çevre semtlerinde hizmet vermektedir.

Related Posts

ciyan-nedir

Çıyan Nedir

admin | Ağustos 30, 2018 | 0

Aslında ismini pek çok kez duyduğumuz bu haşere hakkında, genel manada bilinen şeyler oldukça sınırlıdır. Diğer haşerelere göre daha farklı bir yapıda olan çıyanlar, çok fazla türe sahiptirler. Ayaklarında böcekleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler