Fare Yakalama Teknikleri

admin | Temmuz 4, 2018 | 0 | Haşere Türleri

Fareler, yoğun kentleşmeye bağlı olarak son yıllarda çok fazla şekilde açık alanlarla birlikte kapalı mekanlarda da görülmeye başlanmış, pek çok evin en üst katlarında bile şikayet edilen haşere halini almıştır. Gerek yem bulma amacıyla gerek saklanma amacıyla evlerimize giren fareler, diğer haşerelere göre daha tehlikeli ve daha ürkütücüdürler de. Peki fare yakalama teknikleri var mıdır veya farelerle nasıl mücadele edebiliriz?

Fare İle Mücadele Yöntemleri

  • Farelerle mücadele düşünüldüğü kadar kolay değildir. Yapıları gereği çok küçük noktalara kadar saklanabilen, en minik alanlardan geçebilen fareler, ayrıca çok da güçlü reflekslere de sahiptirler.
  • Bu nedenle bir fare ile kendi başınıza bile haftalarca mücadele edebilirsiniz. Aynı zamanda çoğu müşterimiz ilk önce farelerle mücadele etmiş, daha sonra sonuçsuz kalınca da cam ve kapıları açıp farenin gitmesini beklemiştir. Fakat bu işlemlerin hepsi sonuçsuz kalmıştır.
  • Belirgin bir fare yakalama yöntemini ne yazık ki yoktur. Onlarla en iyi şekilde mücadeleyi iyi bir ilaçlama firması verebilir. Bu nedenle hiç uğraşmadan ve yorulmadan iyi bir ilaçlama şirketi ile anlaşmalı ve farelerle onların mücadele etmesini sağlamalısınız.

En iyi fare yakalama yöntemi hiç kuşkusuz ki fare istasyonlarıdır. Fare istasyonları işini iyi bilen bir firma tarafından uygulandığında en mükemmel sonuçları vermektedir. İster lağım faresi ister fındık faresi ve isterse çatı faresi olsun hiç fark etmeden fareler kısa süre içinde yakalanmaktadır.

Esenyurt Böcek İlaçlama servisi olarak kemirgenlerin tümüyle en kaliteli şekilde hizmet ediyor ve sizleri en garantili şekilde onlardan kurtarıyoruz. Fare istasyonlarımız ve fare ilaçlama işlemlerimiz sizlere en kesin sonuçları vermekte ve sizleri farelerden en kısa sürede kurtarmaktadır. ister evinizdeki böcekten kurtulma yöntemleri için ister periyodik ilaçlama yaptırmak için bizleri arayabilirsiniz. Bizlere dilediğiniz gün ve saatte ulaşabilmeniz için çağrı merkezlerimiz 7/24 hizmetinizdedir.

Related Posts

ciyan-nedir

Çıyan Nedir

admin | Ağustos 30, 2018 | 0

Aslında ismini pek çok kez duyduğumuz bu haşere hakkında, genel manada bilinen şeyler oldukça sınırlıdır. Diğer haşerelere göre daha farklı bir yapıda olan çıyanlar, çok fazla türe sahiptirler. Ayaklarında böcekleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler