Gümüş Böceği İlaçlama

admin | Ağustos 7, 2018 | 0 | Haşere Türleri

Nemli, karanlık ve sıcak bölgelerde yaşamayı seven gümüş böceği 10, 12 mm uzunluğunda, beyaz renkli haşere çeşididir. İnsanların yaşam alanlarına genellikle karton, kutu, koli ve kitaplardan sızar. Mutfaklarda, kilerde, banyolarda, bodrum ve çatı katlarında yaşamayı benimser. İnsanlara doğrudan zararı bulunmayan gümüş böceği, ev ortamında birçok maddi zarara neden olabilir. Ne olursa olsun haşerenin ortadan kaldırılması gerekir. Haşereleri ortadan kaldırmanın yolu ise ilaçlamadan geçmektedir. İlaçlama kaliteli ve garantili bir şekilde yapıldığı takdirde bu canlılardan kurtulmak tamamen mümkün olacaktır. Gümüş böceği ilaçlama hizmeti için Sentez Böcek İlaçlama firmasını arayabilirsiniz.

Gümüş Böceği İlaçlama Servisi

gumus-bocegi-ilaclama
gumus-bocegi-ilaclama

Kitap, koli, duvar kağıdı, kumaş ve tahıllarla beslenir. Dişi bir gümüş böceği günde 200 adet yumurta bırakır. Gümüş böceğinin yumurtadan çıkıp, yetişkin bir hale gelmesi ise 4 aylık bir süre zarfında gerçekleşir. Pencere ve kapı kenarları, saat boşlukları, priz aralıkları ve ortam içinde zamanla oluşmuş yarıklarda yumurtlar. Esenyurt böcek ilaçlama firması yaşam alanlarınıza giren diğer tüm haşere çeşitleri gibi gümüş böceği ilaçlama uygulaması da vermektedir.

10 ay boyunca beslenmeden yaşamını sürdürebilen gümüş böceğinin yaklaşık 300 milyon yıldır var olduğu biliniyor. Ortalama yaşam süreleri 1 ve 3 yıl arasında değişen bu canlı yaşam koşullarına göre 8 yıl da yaşayabilir. Yaşam alanlarınız içinde gümüş böceği ile karşılaştığınızda kendiniz herhangi bir müdahalede bulunmadan profesyonel ilaçlama hizmeti veren firmalardan gümüş böceği ilaçlama uygulaması hizmeti almanız en sağlıklı sonucu doğuracaktır. Gümüş böceği ilaçlama uygulaması son derece titizlik isteyen bir işlemdir. İlaçlama uygulamalarında dikkat edilmesi gereken bazı hususlar vardır. Bunların en önemlisi ilaçlamayı yürütecek olan firmanın Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı olmasıdır.

Esenyurt böcek ilaçlama firması Sağlık Bakanlığı tarafından onaylı tüm belge ve ruhsatlara sahiptir. Gümüş böceği ilaçlama uygulaması sonucunda şikayetçi olunan alanda uzun süre bu canlı türü ile karşılaşmanız olası değildir. Yaşam alanlarınızı belirli bir böcek türüne karşı sterilize etmek için düzenli periyotlar halinde böcek ilaçlama uygulamalarından faydalanmanız gerekir. Siz de kişisel veya toplumsal alanlarınız içinde gümüş böceği sorunu yaşıyorsanız 7/24 hizmet vermekte olan Sentez Böcek İlaçlama firmamıza ulaşarak, müşteri hizmetlerimizden gerekli bilgi ve yardımı alabilirsiniz.

Related Posts

ciyan-nedir

Çıyan Nedir

admin | Ağustos 30, 2018 | 0

Aslında ismini pek çok kez duyduğumuz bu haşere hakkında, genel manada bilinen şeyler oldukça sınırlıdır. Diğer haşerelere göre daha farklı bir yapıda olan çıyanlar, çok fazla türe sahiptirler. Ayaklarında böcekleri…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İLETİŞİM NUMARALARIMIZ

İstanbul Avrupa
0(212) 579 67 35

İstanbul Anadolu
0(216) 337 76 65

Kocaeli
0(262) 325 34 28

İzmir
0(232) 264 88 52

En Çok Okunanlar

REFERANSLAR

Alakalı Linkler